Zawód: Programista

devstyle.pl
2017-09-13
2017-09-13
programowanie informatyka kariera

Książkę znalazłem w firmowej biblioteczce.

Świetnie się czyta, gorzej realizuje zalecenia w rzeczywistości. Mimo to, żałuję, że nie przeczytałem tej książki już na studiach informatycznych, a nawet wcześniej - w liceum.

Książkę znalazłem w firmowej biblioteczce.

Ciekawa pozycja dla osób zaczynających przygodę z programowaniem. Przedstawia "od kuchni" jak wygląda rekrutacja, pierwsza praca, dalszy rozwój.

Jest wypełniona różnymi poradami dotyczącymi rozwoju programisty. Trochę chaotycznie ale można się coś ciekawego dowiedzieć.

Czyta się przyjemnie i szybko. Polecam

Czyta się przyjemnie i szybko. Polecam

Jesteś osobą, która zaczyna bawić się w programowanie?
Znajdziesz tutaj kilka porad i ogółem jak doświadczona osoba już po przejściu długiej drogi widzi świat IT .

Jesteś osobą, która słucha podcastu autora i go lubi? Ta książka nie zaskoczy Cię, ale da pozytywny kopniak energii.

W ogólnym rozrachunku? Warto.

Jesteś osobą, która zaczyna bawić się w programowanie?

W ogólnym rozrachunku? Warto.

Pozycja obowiązkowa dla początkujących programistów. Jednak także ci doświadczeni znajdą w niej wiele przydatnych porad w jaki sposób dalej pokierować swoją zawodową karierą.

Książka dla osób zaczynających przygodę z programowaniem. Nie jest to książka techniczna.

Książka napisana bardzo nietypowym językiem jak na książkę techniczną. Bardzo dobrze mi się ją czytało. Czyta się ją łatwo i w zrozumiały sposób. Maciej przedstawia w niej bardzo wiele kwestii związanych z pierwszą pracą w IT ale także jest to książka dla tych co już pracują w zawodzie.

Polecam przeczytanie mojej recenzji tek książki na moich blogu:

1. https://mstem.net/pl/ksiazka-zawod-programista/

Bardzo dobra książka. Polecam.

Polecam przeczytanie mojej recenzji tek książki na moich blogu:

1....

Książka rewelacyjna jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o branży IT, jak wygląda praca i czego się spodziewać . Dla kogoś bardziej świadomego kto obcuje z branżą więcej niż tylko w pracy (Podcasty, meetup'y, blogi) będzie to raczej podsumowanie dotychczasowej wiedzy. Choć może pomóc spojrzeć na inne stanowisko/profesje z danej perspektywy

Typowe gadanko

Typowe gadanko

Z punktu widzenia pasjonaty przed swoją pierwszą pracą, książka okazała się bardzo wartościowa. Zawiera dużo praktycznej wiedzy. Rozjaśniła temat pracy jako programista - jej dobre, ale i złe strony.
Książkę czytało się bardzo płynnie i przyjemnie. Lubię słuchać Maćka, a czytając te książka sprawiała ona wrażenie, jakby Maciek właśnie mi ją opowiadał.

Ksiazka bardzo wartosciowa. W sposob konkretny i usystematyzowany porusza kolejne aspekty kariery zawodowej programisty. Polecam zarówno tym co chcą rozpocząć lub są w trakcie kariery programisty.

Maciej Aniserowicz Zawód: Programista Zobacz więcej