Czterdziestolatek. Historie z Ursynowa

Maciej Mazur Wydawnictwo: Myśliński albumy
Myśliński
Ursynów Warszawa historia PRL lata 80 lata 90.
albumy
2017-06-10
Ursynów Warszawa historia PRL lata 80 lata 90.

Ursynów, a szczególnie jego południowa część jest stosunkowo młodym miejscem na terenie Warszawy. Budowa dzielnicy rozpoczęła się na przełomie lat 70 i 80 XX wieku, kiedy to powstał plan zurbanizowania i zabudowy tej podwarszawskiej wsi.
Jako, że mieliśmy wtedy w Polsce dość smutne czasy, dlatego też dzielnica ta jest pełna absurdów i niedoróbek, metro było budowane po...

• Do kupienia/wypożyczenia
  • 1.8.Dzieje Najnowsze