Ponad wszystko

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Nicola Yoon Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Everything, Everything
Donata Olejnik
Wydawnictwo Dolnośląskie
choroba książki dla młodzieży literatura amerykańska nastolatka odmiana losu pierwsza miłość powieść obyczajowa spotkanie
Everything, Everything
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
#GOYOUNG
Inne

Oficjalne recenzje i

Uczulenie na świat

[ 35 ] Link do recenzji

Pierwszy raz tę książkę czytałam w 2019 roku i nic kompletnie nie pamiętałam. Więc postanowiłam sobie to odświeżyć i.... to był dobry pomysł. Bardzo leciutka książka, która ma bardzo fajne przesłanie. Ciekawi bohaterowie, których nawet polubiłam. Zwrot akcji jest po prostu mocny. Dla osób lubiących lekkie i ciepłe młodzieżówki to jak najbardziej polecam :D

Uważam, że książka jest niezwykła. Takie książki właśnie kocham- wzruszające i dające nadzieje. Odejmuję jedną gwiazdkę tylko dlatego, że uważam, książkę za niedokończoną!! Nie mogę pogodzić się z tym, że nigdy się nie dowiem co było potem:(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przyjemna, fajnie wydana, zjedzona w jeden wieczór :D

Cudo fajne na jeden wieczór

Hej, dzisiaj przychodzę do was z książką ,,Ponad wszystko". Opowiada o diewczynie, któr przez osiemnaści lat nie wychodziła z domu. Pewnego razu przez okno widzi nowego sąsiada i zawiera z nim przyjaźń. Na początku spotka się z nim przez okno, lecz później zawierają przyjaźń. Książka o miłości, przyjaźni, wierności, kłamstwie.
Moim zdaniem w książce mogło by być trochę...

Recenzja:
Chłopak, tajemnica, miłość, bunt, kłamstwo, nowa szansa= Medeline and Olly
E.T

Książka bardzo wciągająca, pouczająca oraz wzruszająca.

Przyjemna, lekka, szybko się czyta

Świetna pozycja młodzieżowa w stylu ,,Trzech kroków od siebie" i ,,Gwiazd naszych wina''. Pomimo swojego wakacyjnego klimatu, książka idealna na każdą porę roku. Polecam :)

Książka ponad wszystko to historia siedemnastoletniej dziewczyny chorej na bardzo rzadką chorobę scid jest uczuleniem na cały świat wynikiem czego dziewczyna całe swe życie musi być w domu bo każde jej wyjście na zewnątrz oraz kontakt z drugim człowiekiem może grozić jej śmiercią jej oknem na świat są książki i komputer do pewnego czasu jest uklad na córka swojej mamy aż...

Dyskusje

7 548