Playing The Millionaire

Sandi Lynn Wydawnictwo: Amazon literatura obyczajowa, romans
Amazon
2017-05-01
2017-05-01

Bardzo rzadko mamy możliwość poznania negatywnej głównej bohaterki. Bo jak można określić Kate, która uwodzi mężczyzn a następnie ich ograbia i znika?
Pewnego dnia kobieta okrada mężczyznę, który nie planuje puścić jej tego płazem i na szczęście dla Gabriela dostaje on swoją szansę na zemstę. Życie jednak ma swoje plany i zemsta zamiast być słodka może być gorzka.

Książki Sandi Lynn są z jednej strony lekkie a z drugiej potrafią poruszyć czytelnika. I tutaj też mieliśmy taką historię, która po dotarciu do pewnego momentu, chwyta mocno za serce.
Tutaj najbardziej poruszyła mnie wspomniana historia Rosie. Nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć tak, jak ona...
Ta książka to historia o zaczynaniu od nowa i dawaniu drugiej szansy.

Książki...

Krótko mówiąc, taka sobie

Krótko mówiąc, taka sobie

Książka kupiona ze względu na niską cenę, leżała sobie i leżała, bo wiedziałam, że za dużo się spodziewać po tego typu prozie raczej nie mogę.
Szybko się czyta. Sporo soft porno, podanego w nieciekawy sposób. Postaci płytkie. Nic nie zyskałam, ale też nic nie straciłam na przeczytaniu tego czytadełka. No, może tylko kilka godzin z życiorysu.

Kolejna książka Sandi Lynn którą dobrze się czyta i jest interesująca aż do końca.Głowna bohaterka wychowana w kłamstwie,oszustwie nieznająca innego życia.Az do momentu kiedy poznaje Gabriella...Na pozór wydaje się to czysty układ zero zobowiązań,kłamstwa aż do momentu gdy ci dwoje zakochują się w sobie.Ale żeby nie było tak przewidywalnie wszystko co dobre szybko się kończy.I na dobre zakończenie trzeba będzie poczekać.

Bohaterowie: 5/10
Akcja: 6/10
Sposób pisania autorki: 6/10
Okładka: 5/10
Kreatywność:5/10

***
Początek książki był super- od razu miałam ochotę czytać dalej.Niestety, im dalej w las (a może w książkę?:D) tym gorzej.

Bohaterowie: 5/10
Akcja: 6/10
Sposób pisania autorki: 6/10
Okładka: 5/10
Kreatywność:5/10

***

Trudno mi coś napisać o tej książce. Wszystko wydało mi się takie mdłe nie czułam chemia między bohaterami a oni sami byli nijacy. Książka dla zabicia czasu brak napięcia nic nas w tej książce nie zaskakuje jestem rozczarowana .

bardzo przyjemnie się czyta. Książka tak wciągająca, że przeczytałam ja w jeden dzień

Cukierkowa

Cukierkowa

Zdecydowanie najsłabsza pozycja w dorobku pani Lynn.

Zdecydowanie najsłabsza pozycja w dorobku pani Lynn.

Takie tam czytadełko do połknięcia wieczorem :)

Takie tam czytadełko do połknięcia wieczorem :)

• 2017