Jedwabna tajemnica

Okładka książki Jedwabna tajemnica
Mary Jo Putney Wydawnictwo: Amber Cykl: Jedwabna Trylogia (tom 2) Seria: Romans Historyczny literatura piękna
literatura piękna
Jedwabna Trylogia (tom 2)
Romans Historyczny
Silk and Secrets
Amber
2007-01-01
2007-01-01
Małgorzata Stefaniuk
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

No niby ciekawa fabuła, interesujące przygody głównych bohaterów, ale jakoś mnie nie porwała. Mimo wszystko polecam osobom które lubią romanse historyczne.

Cała trylogia jest piękna. Czasami tylko miałam wrażenie, że niektóre sytuacje, wydarzenia są naprawdę niepotrzebne i nic nie wnoszą do historii głównych bohaterów. Jednak całość czyta się super i nie ma zbytniego powtarzania historii poprzedniej części. Polecam!

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romans
  • Mary Jo Putney
  • Przeczytane 2012

Dodaj cytat z książki Jedwabna tajemnica