Kup teraz - 14 ofert w cenie od 16.83 zł do 24.11 zł

Jak Kalle rozprawił się z bykiem

Astrid LindgrenMarit Törnqvist Wydawnictwo: Zakamarki literatura dziecięca
När Adam Engelbrekt blev
literatura dziecięca
Anna Węgleńska
Marit Törnqvist

Akcja opowieści napisanej przez Astrid Lindgren rozgrywa się w jednym z gospodarstw małej smalandzkiej wioski. Jej fabuła jest prosta i urocza zarazem. Jest wielkanocny poranek. Gospodarz wraz z rodziną siedzi wspólnie przy świątecznym śniadaniu, a tymczasem jego zwierząt dogląda pracownik. Mężczyzna pracuje w oborze. W pewnym momencie zwykle spokojny i łagodny byk Adam...

Astrid Lindgren jest pisarką, na której książkach wychowało się niejedno pokolenie.I choć w dzisiejszych czasach, trudno skoncentrować uwagę dzieci na literaturze, tej autorce nadal się to udaje. Wydawnictwo Zakamarki wydało jedno z opowiadań szwedzkiej pisarki pt."Jak Kalle rozprawił się z bykiem", z ilustracjami Marit Törnqvist.
Książka opowiada o byku, Adamie...

• Chcę w prezencie
  • 2017