Uratuj mnie!

zwierzęta cyrk zoo wolność natura dzikie zwierzęta
Animal Rescue
literatura dziecięca
zwierzęta cyrk zoo wolność natura dzikie zwierzęta

Ciekawy pomysł na książkę. Zastosowane filtry każą się zastanowić nad kwestią: jak filtr, przez który widzimy świat, może zmienić rzeczywistość.
Warto.

Na pierwszy rzut oka “Uratuj mnie!” to prosta książeczka z kolorowymi obrazkami, którą od pozostałych wyróżniają foliowe strony. Przyznajcie, atrakcja dla maluszka, który raz po jednej, raz po drugiej stronie widzi dane zwierzątko. Niemniej za tą prostotą stoi bardzo wymowna historia gdyż z jednej strony owe zwierzę występuje w roli, którą narzucił mu człowiek, czyli w...

Ta książka jest po prostu FAN - TAS - TY - CZNA !!!
Podejmuje jakże trudną tematykę znęcania się nad zwierzętami.
Dodatkowo jej format jest bardzo oryginalny i zaciekawi z pewnością każde dziecko.
Do tej pory nie znalazłam lepszej, a zarazem prostszej książki do rozmowy z dzieckiem na ten temat.

Ta książeczka praktycznie bez słów jest mądrzejsza niż niejedna...

• Dla dzieci
  • Eva
  • 2020
  • Moja biblioteczka
  • Czytane wielokrotnie
  • Półka Prezesa
  • Łucja - do zakupu
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uratuj mnie!