Uratuj Ziemię! Jak możemy pomóc Ziemi?

Patrick George Wydawnictwo: Bajka literatura dziecięca
Planet Rescue
Bajka
ochrona środowiska ekologia bez słów opowiadanie obrazem
Planet Rescue
literatura dziecięca
ochrona środowiska ekologia bez słów opowiadanie obrazem

Dokładna ocena: 6,5

Znakiem rozpoznawczym Patricka George`a są książeczki z transparentnymi stronami; na polskim rynku znany jest jako autor takiego właśnie tomiku o zwierzętach, pt. „Uratuj mnie!” (2017).

Tym razem, w identycznej, minimalistycznej konwencji autor daje krótkie wprowadzenie w najważniejsze zasady proekologicznego zachowania.

reszta recenzji i jeszcze...

Książeczka edukująca dziecko już od pieluch (wielorazowych?) o możliwościach dbania o planetę przez nasze codzienne, drobne wybory. Doskonały pomysł z transparentnymi filtrami (folia, niestety; czy ekologiczna - oto jest pytanie!) pozwala naocznie stwierdzić różnicę. Wielkie brawa dla autorów za kreatywność, pomysł i prosty przekaz!

• Z Polą
  • Dla najmłodszych
  • Dla szkrabów
  • 2020
  • Chcę kupić
  • '20
  • Najmłodsi
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uratuj Ziemię! Jak możemy pomóc Ziemi?