Kobiety, które kochają za bardzo

Robin Norwood Wydawnictwo: Rebis poradniki
Women who love to much hen you keep wishing and hoping he'll change.
2006-01-01
1992-01-01
Data 1. wydania:
2012-01-01
8373019162
Magdalena Konikowska, Teresa Hołówka, Katarzyna Husarska
Rebis
psychologia kobieta miłość psychoterapia
Women who love to much hen you keep wishing and hoping he'll change.
poradniki
2006-01-01
8373019162
Magdalena Konikowska, Teresa Hołówka, Katarzyna Husarska
psychologia kobieta miłość psychoterapia

Mimo upływu lat książka nie traci na swojej aktualności. Język nie jest staroświecki, łatwo jest odnieść opisane historie różnych kobiet do współczesnej rzeczywistości. Niewątpliwą zaletą jest przemyślany układ i treść rozdziałów, dzięki czemu nie ma się wrażenia, że coś zostało niedopowiedziane. Książka zawiera dużo przykładów i rad jak sobie pomóc i bardzo przyjemnie się...

Książka dla kobiet, które duszą się w związkach i nie wiedzą dlaczego. Dla tych, które pytają: czemu znów mnie to spotkało? Czemu ja?
Dobrze napisana, interesująca, zwyczajnie dobra, psychologiczną książka, która każda kobieta powinna przeczytać.

15/2020

Natknęłam się na książkę świeżo po rozstaniu z chłopakiem Bardzo przeżyłam owe rozstanie i próbowałam znaleźć odpowiedzi dlaczego tak bardzo się od niego uzależniłam pomimo wszystkich krzywd które mi wyrządził. Książka ciekawa. Myślę, że warto ją przeczytać aczkolwiek jak dla mnie brakowało wytłumaczenia dlaczego tak się dzieję.. jak to naprawić, jak przestać kochać za...

Dobre przykłady, sytuacje kobiet które dają sporo do myślenia. Jedyne z czym do końca nie mogę sie zgodzić, to fakt, ze autorka wszędzie doszukuje sie winy w domu rodzinnym. Uważam, że kobieta z najdrowszej relacji rodzinnej, z bardzo kochającego, pełnego zrozumienia i wzajemnego szacunku, normalnego domu jest w stanie uwikłać się w tak niezdrowy związek.
Weźmy na warsztat...

To zdecydowanie najbardziej wartościowa książka, jaką w swoim życiu przeczytałam. Dała początek mojej wewnętrznej przemianie. Lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która ma "pecha do mężczyzn".

Ta książka była dla mnie naprawdę przełomową i zupełnie zmieniła mój sposób myślenia o związkach. Myślę, że każdy w pewnym stopniu może odnaleźć się w nieco drastycznych historiach tych kobiet, które przecież nie chciały zrobić nic złego. Chciały tylko kochać, ale pod wpływem tej miłości często ich życie i samopoczucie psychiczne rozpadało się na drobne kawałki. Najbardziej...

Przełomowa lektura!

W myśl powiedzenia lepiej zapobiegać niż leczyć, jest to obowiązkowa lektura dla każdej kobiety wkraczającej w dorosłe życie.
Tym kobietom, pokaleczonym przez mężczyzn i siebie samych również powinna pomóc na nowo spojrzeć na swojej życie, przestać powielać schematy, ulepszyć życie.
Żałuję, że sięgnęłam po nią tak późno.

Daje dużo do myślenia. Może zmienić życie.

Dyskusje

• Poradniki