Projekt Książka

Agnieszka Sowińska literatura faktu 80 str.
Narodowe Centrum Kultury
literatura faktu

Narodowe Centrum Kultury
literatura faktu

Porównaj ceny i

Bardzo mi się spodobały te teksty. I sam pomysł na to, aby zebrać w jednym miejscu punkty widzenia rożnych osób biorących udział w wytworzeniu książki. Czytając jakąkolwiek książkę i w jakiejkolwiek formie zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, ilu ludzi brało udział w utworzeniu tego, co właśnie czytamy. Z reguły wydaje się, że autor usiadł, "napisał", a potem...

• E-book
  • 2018