Czy możemy modlić się o pieniądze?

Jarosław Marszałek religia 120 str.
Edycja Świętego Pawła
religia
Jarosław Marszałek modlitwy pieniądze religia

Edycja Świętego Pawła
religia
Jarosław Marszałek modlitwy pieniądze religia

Porównaj ceny i

Autor - Jarosław Marszałek to magister finansów. Książka "Czy możemy modlić się o pieniądze?" choć niewielka objętościowo, bardzo bogata jest w wartościową treść.
Została ona podzielona na części. Pierwsza część zawiera wyjaśnienie Bożego spojrzenia na kwestie finansowe. Autor, odwołując się do Pisma Świętego, przekonuje, że pieniądze i modlitwa o dobra materialne nie są...

• Finanse i rozwój

Dodaj cytat z książki Czy możemy modlić się o pieniądze?