Dla ciebie płonę

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 13) literatura obyczajowa, romans
Up In Flames
Up In Flames
Rosemary Beach (tom 13)
literatura obyczajowa, romans
Marta Żbikowska

Młoda, ładna bogata dziewczyna na siłę szuka miłości, której nigdy nie zaznała. Jest tak samotna do tego stopnia, że daje się poniżać, gra dziewczynę którą nie jest, walczy o względy Majora mimo to że jest świadoma tego, że nie jest tą jedyną, a jedną z wielu. Nagle pojawia się facet prawie że idealny, dla którego traci głowę. Pomimo, że to kolejna gra w którą zostaje...

20397

Ta część zaspokaja moją ciekawość co do tej serii w większej mierze.
Mam nadzieję, że powstanie jeszcze jakaś książka z dalszymi losami bohaterów.
Cała seria jest rewelacyjna i nadal czuję się niedosyt, dlatego polecam.

Moim zdaniem ta część jest najsłabsza.
Czy jest zła? Nie. po prostu inaczej to sobie wyobrażałam, więc może dlatego mam mieszane uczucia.

Jednego jestem pewna z przyjemnością przeczytałam wszystkie części tej Serii :)

Ostatnia część wydała mi się odrobinę zaskakująca, bo widzimy tutaj zupełnie inny obraz Nan, która była wcieleniem zła we wszystkich poprzednich częściach. Mimo wszystko przyjemnie się czytało także ten tom.

Z racji tego, że to ostatnia część, chciałabym się także odnieść do całej serii. Dawno nie zdarzyło mi się czytać serii, złożonej z aż tylu części. Trafiłam na nią...

Jak dla mnie, najnudniejsza część z serii, jednak zakończenie (nieoczekiwana sytuacja z Majorem) rekompensuje wszystko. :) Polecam fanom serii, bo to jednak ostatnia część, a poprzednie trzymają wysoki poziom (moją ukochaną częścią jest część z Captainem i Abby). :)

Ta książka jest najlepsza z serii. Jest o niegrzecznej dziewczynie, która swoje trzy grosze wrzuciła w każdy związek znajomych i rodziny. Dlaczego zatem ona miałaby zasłużyć na szczęście i miłość? Jednak przez te kilka lat naszych przygód z seria widzieliśmy dobre, normalne przejawy Nan. Więc pytaniem jest czy dziewczyna sama pozwoli sobie na zaznanie szczęścia?...

Na półkach: , , , , ,

Namiętna dziewczyna i dwóch niebezpiecznych mężczyzn... Czy w świecie mafii miłość jest możliwa?
Samolubna i majętna Nan ma wszystko oprócz wytęsknionej miłości. Jedyny facet, którego naprawdę kochała, wybrał jej przyrodnią siostrę Harlow.
Poznając Majora, ma nadzieję, że to miłość na całe życie. Niestety, mężczyzna nie może i nie potrafi zaangażować się w trwały związek....

Niemal czuję żal, że to już ostatnia część bohaterów serii Rosemary Beach. W zaskakujący sposób zżyłam się z każdą postacią, dlatego tak trudno mi się z nimi rozstać.Z pewnością nie raz i nie dwa jeszcze do nich wrócę. Gorąco polecam całą serię!

Totalnie różna od poprzednich książek. Zaskakująca i nieprzewidywalna praktycznie do samego końca trzymająca w napięciu.

Koniec...i chyba dobrze bo czytając kolejne tomy było coraz bardziej monotonnie i nudno...te same schematy, brak pomysłu na coś nowego...Mimo wszytko polecam, w końcu to ostatnia część! ;)

Dyskusje

• 2019