Working it. Kusząca kariera

Okładka książki Working it. Kusząca kariera Kendall Ryan
Okładka książki Working it. Kusząca kariera
Kendall Ryan Wydawnictwo: Pascal Cykl: Love by Design (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Love by Design (tom 1)
Working It
Pascal
2016-08-31
2016-08-31
Agnieszka Skowron

Jeden z lepszych romansów- erotyków, jakie czytałam w ostatnim czasie. Fakt, historia dość oklepana, czyli coś w stylu Kopciuszka. Ona szara myszka z niewielkiej miejscowości, asystentka w agencji modelingu, a on światowej sławy model, oczywiście z problemami, z ponurą przeszłością. Ale mimo tej schematyczności, bohaterowie są fajnie wykreowani, książkę czyta się błyskawicznie i lekko, a sceny erotyczne nie są wulgarne, za to bardzo sugestywne i gorące. Widać, że autorka naprawdę potrafi opisać nawet nieprzyzwoite sytuacje nie uciekając się do wulgarności. Na drodze szczęścia bohaterów staje odtrącona kobieta, która nie pogodziła się z ich związkiem. Na pewno niebawem sięgnę po drugą część.

Muszę przyznać, że wciągnęła mnie ta książka. Szybko się ją czyta.
Pierwsza część duologii Love by Design.
Emmy marzy o wielkiej karierze z Nowym Jorku w prestiżowej agencji modelek.
Jednak szefową ma z piekła rodem.
Brzmi znajomo? Od razu na myśl przychodzi mi Diabeł ubiera się u Prady.
Ulubieńcem Fiony Stone - szefowej Emmy jest Ben. Atrakcyjny i rozchwytywany model.
Niewinny flirt między Emmą i Benem przeradza się w gorący romans.
Czy tych dwoje ma szansę na udany związek?

Muszę przyznać, że wciągnęła mnie ta książka. Szybko się ją czyta.
Pierwsza część duologii Love by Design.
Emmy marzy o wielkiej karierze z Nowym Jorku w prestiżowej agencji modelek.
Jednak szefową ma z piekła rodem.
Brzmi znajomo? Od razu na myśl przychodzi mi Diabeł ubiera się u Prady.
Ulubieńcem Fiony Stone - szefowej Emmy jest Ben. Atrakcyjny i rozchwytywany...

Typowy romans. Raczej nic nowego i odkrywczego. Taka, żeby przeczytać i zapomnieć.

Historia miłości dziewczyny z małego miasteczka i supermodela. Brzmi intrygująco ? Oczywiście że tak . Książka od razu przypadła mi do gustu , nie jest napisana nachalnie co zdarza się wśród książek tego gatunku. Mowa oczywiście o erotyku. Ale spokojnie , nie zrażajcie się,bo o ile sceny erotyczny się tutaj przebijają o ile jest to wsparte dobrą historią która się broni i czyta się ją naprawdę fajnie . Polecam na luźne wieczory , ja ją pochłonęłam w dwa dni a to o czymś świadczy.:) Napewno skuszę się na drugą część bo ciekawią mnie dalsze losy Emmy i Bena.

Książkę przeczytałam w ciągu jednego dnia. Poświeciłam jej prawie każdą wolną chwilę, więc mogę z ręką na sercu polecić :)

Wciągająca opowieść napisana ciekawym stylem, te same wydarzenia autorka ujmuje z dwóch różnych punktów widzenia.

Emmy zaczyna pracę w modowej branży, jako asystentka szefowej agencji modeli - Fiony. Ciągle uprzykrzająca życie szefowa staje się koszmarem, ale osłodą jest Ben - jeden z najlepszych modeli, który jest również ulubieńcem Fiony. Jak się okazuje, nie tylko Emmy ma słabość do Bena, ale on również jest zafascynowany jakże inną, od spotykanych w świecie mody, kobietą. Trzymiesięczny wyjazd do Europy będzie początkiem romansu tych dwojga. Jednak czy ich relacji nie zagraża Fiona, która jest dla Bena kimś więcej niż tylko szefową?

Czytając tą książkę cały czas z tyłu głowy głosik szeptał: "już to było, jest to powtórka Greya". Książka jest prawie kopią Greya, ma wiele podobnych motywów, chociażby przygryzanie wargi przez główną bohaterkę.
Następne podobieństwa to:
- bogaty facet, z problemami;
- główna bohaterka - szara myszka, niepewna siebie, mimo to wielu facetom się podoba;
- główny bohater miał romans z starszą przyjaciółką matki (serio?! nie można było wymyślić czegoś "innego")
- dziewczyna okazuje się lekiem na całe zło.
Grey był na dla mnie lepszy tylko z tego powodu ze to była nowosc, ta ksiazka jest kopią.
Niestety kupiłam od razu 2 części i drugą też będę musiała zmęczyć.

Następne podobieństwa to:
- bogaty facet, z problemami;
- główny bohater...

Nic specjalnego.

Nic specjalnego.

Żeby opisać tą książkę cisną mi się na usta dwie sentencje :
1. Pierwsze westchnienie serca jest zarazem ostatnim westchnieniem rozumu ☺
2. Serce ma swoje zasady, o których rozum nic nie wie ☺
Przyjemnie się czytało. Polecam serdecznie.

Żeby opisać tą książkę cisną mi się na usta dwie sentencje :
1. Pierwsze westchnienie serca jest zarazem ostatnim westchnieniem rozumu ☺
2. Serce ma swoje zasady, o których rozum nic nie wie ☺
Przyjemnie się czytało. Polecam serdecznie.

• 2017
  • Romans