Medycyna indiańska

Zdzisław Jan Ryn Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Literackie
zdrowie, medycyna
2007-01-01

Bardzo ciekawie napisana książka o medycynie, zwyczajach i obrzędach Indian Ameryki Południowej i Północnej. Osobiście głównie interesują mnie południowoamerykańscy Indianie Aymara i Quechua. Muszę przyznać, że znalazłam tam o nich kilka ciekawych informacji.
Dodatkowo książka pisana jest zrozumiałym językiem, bez ciężkiej terminologii medycznej, a wszystkie terminy...

• Indianie
  • Zdrowie
  • Reportaż/ podróż/ świat
  • ♥ Indiańskie ♥
  • Fragmentami
  • Ziółka (w tym herbata)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Medycyna indiańska