Światełko w tunelu

Patronat LC
Hanna Greń Wydawnictwo: Replika Cykl: Polowanie na Pliszkę (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Replika
Polowanie na Pliszkę (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2017-08-22

Tak samo dobra jak pierwsza część.Polecam.

Może fabuła nie jest powalająca, ale za to jak to się czytało!!! Oderwać się nie mogłam. Gdybym nie miała innych obowiązków to bym nie przestawała czytać xD

Kontunuacja historii z pierwszej części. Równie szybko i przyjemnie się czyta, książka wciągająca i intetesująca. Oczywiście w kategorii obyczajowej, a nie kryminalnej.

Druga część "Polowania na Pliszkę". Na pewno trzeba przeczytać pierwszą, aby wszystko zrozumieć. Bardziej obyczajowy romans niż kryminał, ale czyta się przyjemnie. Na plus - świetne dialogi i poczucie humoru oraz wskazanie, jak ważna jest komunikacja międzyludzka. Lektura lekka, łatwa i przyjemna.

Druga część Polowania na Pliszkę to kontynuacja części pierwszej. Całość można było zamknąć w jednym opasłym tomisku nie dzieląc na dwie części, gdyż jedna bez drugiej istnieć nie może. Ocena w takim układzie może być tylko jedna, taka jak poprzedniej części rewelacja (8 gwiazdek), gorąco polecam!

Dalszy ciąg przygód Kornelii Pliszki. Raczej nie zaliczyłabym tej pozycji do kryminałów, raczej powieść obyczajowa z małym wątkiem kryminalnym. Trochę naciągana historia o zniknięciu Kornelii, pożarze domu, odnalezionej mogile i powrocie Kornelii. Nie wciągnęła mnie, uważam, że pierwsza część była ciekawsza.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna seria.Koniecznie muszę przeczytać pozostałe tej autorki.Najchętniej przeczytałabym od razu całą.W pierwszej chyba więcej się działo.

Kolejna część przygód roztrzepanej Pliszki i policjanta Skrzyńskiego. Szybko i sympatycznie zapada się w ich świat, chociaż na pierwszy plan wysuwają się bardziej perypetie i rozterki miłosne bohaterów niż wątek kryminalny. Psychopatów, niezliczonej ilości zmasakrowanych trupów tu brak ;) za to sporo dowcipnych dialogów i zmiennej wartkiej akcji.

Na półkach: , , , ,

Właśnie skończyłam 2 część "Polowania na Pliszkę".Obie części przeczytałam w rekordowym tempie.Nie dało się inaczej.To powieść kryminalna i jednocześnie obyczajowa. Jest tu wszystko to co powoduje ,że nie można oderwać się aż zamknie się ostatnią stronę. Fantastyczna intryga,częste zwroty akcji powodują ,że co chwila zmieniało się jak w kalejdoskopie.Od samego początku...

Na półkach: , , , ,

Biorąc do rąk książkę myślałam,że zainteresuje,wciągnie mnie,a jednak to była kiepska,mdła powieść sama bohaterka irytującą,denerwująca strasznie.
Ogólnie słaba,bez żadnego polotu.

Dyskusje

• 2018