I wszystko gra (mniej więcej)

Okładka książki I wszystko gra (mniej więcej)
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 3)
Everything's amazing (sort of)
Zielona Sowa
2014-01-01
2014-01-01
Patryk Gołębiowski
wiek 7-9 lat Patryk Gołębiowski

super

Niewygodna do czytania. Wszystkie postaci są tak przerysowane, aż przestaje to być zabawne. Żenująca.

Super książka, to pierwszy tom mojego syna ale z całą pewnością nie ostatni, następnie z całą pewnością będą przeczytane. Polecamy! :-)

dla 8 latków okej

Bardzo ciekawa

wszystko gra - świetnie napisana, rewelacyjna dla młodych czytelników! mam nadzieje, ze nowa książka znaku - nie ze mną takie tere-fere, na którą czekamy z wypiekami na twarzy sprawdzi się równie (a moze lepiej) dobrze!

Ekstra! Polecam!

• 2020
  • Audiobook
  • Dla dzieci, Poziom 2
  • 2018
  • Na domowej półce

Dodaj cytat z książki I wszystko gra (mniej więcej)