Lip Service

Okładka książki Lip Service Penny Wylder
Okładka książki Lip Service
Penny Wylder Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: A Pleasure Chest (tom 1) literatura obyczajowa, romans
A Pleasure Chest (tom 1)
Amazon Digital Services
2017-01-17
2017-01-17

Na półkach: , , , , , ,

Mayra przeżyła niedawno bolesne rozstanie. Były partner zarzucił jej brak umiejętności łóżkowych. Z tego powodu postanowiła zapisać się na kurs... jak dobrze robić loda?

Philip zgodził się zastąpić swoją przyjaciółkę jako instruktor na warsztatach - jak zrobić odpowiednio obciąganko?

Mayra i Philip na zajęciach czują do siebie natychmiastowy pociąg.

Czy Mayra uzyska od Philipa prywatną lekcję?

To moja pierwsza książka tej autorki. Sama nie wiem co mnie przekonało do sięgnięcia właśnie po tę pozycję.

Krótka, erotyczna i słodka historia dwójki ludzi.
Może żadne to arcydzieło, ale w sumie czytało się to przyjemnie. Myślę, że nieźle napisana patrząc na objętość historii.

Jeśli ktoś ma ochotę na coś krótkiego i dość gorącego to może sięgnąć właśnie po Lip Service. Ja osobiście może nawet sięgnę z czasem po jakąś inną pracę pani Wylder.

Mayra i Philip na zajęciach czują do siebie natychmiastowy pociąg.

Czy Mayra uzyska od...

• Przeczytane 2017