Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Mariusz KordekMaciej Słomiński Wydawnictwo: Wydawnictwo RM sport
Wydawnictwo RM
sport
2016-01-01

Całkiem ciekawa pozycja, autorzy zadali sobie sporo trudu pisząc o tym wszystkim co jest w książce. Jest to biografia z której o Robercie można się wiele rzeczy dowiedzieć, rzeczy które na co dzień niekoniecznie muszą być znane. Dodatkową zaletą tej pozycji są zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Nie jest to oczywiście arcydzieło ale na 7 gwiazdek ta książka zasługuje.

Książki bardzo ciekawa. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się szczegółów (nieznanych i niepublikowanych w mediach). Widać, że autorzy książki włożyli dużo pracy, aby zapoznać się z życiem i przebiegiem kariery.

• 2018
  • 2019