Robert Lewandowski. Fantastyczna 9

Wydawnictwo RM
2016-01-01
2016-01-01

Patronaty LC

Okładka książki Robert Lewandowski. Fantastyczna Dziewiątka Mariusz Kordek, Maciej Słomiński
Ocena 7,5
Robert Lewando... Mariusz Kordek, Mac...

Mogą Ciebie zainteresować

Całkiem ciekawa pozycja, autorzy zadali sobie sporo trudu pisząc o tym wszystkim co jest w książce. Jest to biografia z której o Robercie można się wiele rzeczy dowiedzieć, rzeczy które na co dzień niekoniecznie muszą być znane. Dodatkową zaletą tej pozycji są zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Nie jest to oczywiście arcydzieło ale na 7 gwiazdek ta książka zasługuje.

Książki bardzo ciekawa. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się szczegółów (nieznanych i niepublikowanych w mediach). Widać, że autorzy książki włożyli dużo pracy, aby zapoznać się z życiem i przebiegiem kariery.

Dodaj cytat z książki Robert Lewandowski. Fantastyczna 9