Trąf, trąf, misia bela

Dagmara Andryka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Marta Witecka (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
literatura polska niebezpieczeństwo szantaż śledztwo śmierć tajemnica thriller zabójstwo zagadka kryminalna
Marta Witecka (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Raz, dwa, trzy, a następny będziesz Ty…

[ 2 ] Link do recenzji

Świetna książka. Co prawda, dość szybko domyśliłam się kto jest mordercą, a zakończenie nie wyjaśnia wszystkiego (śmierć Igora była przypadkowa i zadziałała jak katalizator?), ale to jest znakomicie napisane. Rozdziały odpowiedniej długości, zawsze świetnie zawieszana akcja. Czyta się w ogromnym napięciu. Wielkie brawa dla autorki :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pełne zaskoczenie. Po częściach w Mille, trudno spodziewać się, że autorka poradzi sobie z inną sytuacją (nie mało miasteczkową). Wyszło super, byłby z tego niezły ekranowy thriller.

Trąf, trąf, Misia Bela... Któż nie zna tej wyliczanki? Zapewniam Was, że po przeczytaniu tej książki przestanie Wam się ona kojarzyć ze słodkim dzieciństwem. Przed oczami staną Wam wydarzenia z roku 1984 - obóz sportowy, początek bractwa, które przetrwa 30 lat oraz roku 2014 kiedy to członkowie bractwa zaczynają ginąć.
Trąf, trąf Misia Bela to druga pozycja z cyklu o Marcie...

Bez szału, za szybkie zakończenie bez większego wyjaśnienia sprawy.

Autorka trzyma fason. Po ciekawym debiucie, kolejna opowieść jest co najmniej równie dobra! A zapowiada się więcej.

Zupełnie inna historia niż w pierwszej części i choć początkowo trudno było mi przerzucić się na to szybkie tempo, inny styl narracji, nie mogłam się oderwać od lektury. Trzyma w napięciu od początku do końca!

Co prawda podobała mi się mniej niż debiut, ale wciąż świetna! Zagadka na najwyższym poziomie!

bardzo dobra pozycja! polecam.

Rewelacja, nie mogłam doczekać się końca, a później żałowałam że to koniec. Czekam na nastepne ...równie mocno trzymające w napięciu ksiązki tej autorki

Debiut był średni, teraz jest nieźle. Ciąg dalszy historii dziennikarki Marty Witeckiej. Miasteczko Mille pobrzmiewa gdzieś w tle, akcja tym razem dzieje się w Warszawie, Gdańsku, Bełchatowie i gdzie się da. Trupów też co niemiara. Czyta się w miarę szybko, chociaż są jeszcze pewne niedociągnięcia warsztatowe. Zresztą nie będę się czepiać, bo literatura ma cieszyć gawiedź,...

Dyskusje

• 2018