Wszystkie twoje marzenia

Agata Czykierda-Grabowska Wydawnictwo: Znak Literanova literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
miłość new adult marzenia podróże
literatura obyczajowa, romans
miłość new adult marzenia podróże

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Wszystko albo nic

0 Link do recenzji

Książka dobra, czyta się lekko i przyjemnie.
Głównym tematem jest miłość dwojga studentów, która nie miała być miłością tylko przyjaźnią.
Czemu...? Łatwo można się domyślić. Akcja czasami nudna, czasami przewidywalna, momentami zaciekawia. Puenta - w każdej chwili realizuj swoje marzenia, najlepiej z ukochaną osobą przy boku.
Wniosek - realizuję w miarę możliwości swoje...

Przeczytałam, choć powinnam napisać, że przebrnęłam przez tą powieść z niemałym trudem. Niestety chyba już jestem za stara na czytanie książek o problemach studentów.
Moim zdaniem nic się tam nie dzieje. Fabuła nie porywa jak wartka rzeka. Co najwyżej leniwy strumyczek.
Młoda dziewczyna o imieniu Maja mówi, że nie chce się zakochać ale robi wszystko, żeby było inaczej. Jej...

Przeczytałam, jednak nie jestem zachwycona. Maja (nazywana z wiadomych względów Pszczołą) i Kamil wiodą typowe studenckie życie. Poznają się
w jednym z warszawskich akademików, jednak Maja uznaje, że on może być dla niej tylko znajomym. Mimo tego, że decydują się na seks, Maja obiecuje Kamilowi tylko przyjaźń. Dodatkowo czytelnik ma poznać różne tajemnice młodych ludzi. A...

Czytanie tej książki było po prostu... męczące. Nie uwierzyłam ani w głównych bohaterów ani w ich historię. Brak wiarygodności potęgowały skrajne emocje, które bohaterowie przeżywali dosłownie w każdej chwili (za każdym razem gdy na siebie patrzą są wzruszeni, zapiera im dech w piersi itd...). Z przykrością muszę stwierdzić, że dawno nie czytałam tak słabej książki.

Na półkach: , , , , , ,

Zainteresowała mnie fabuła bardzo dobra powieści pisarka napisała wspaniałym,przyjemnym językiem swą książkę.
Opowieść opowiada o głównych bohaterach młodych,sympatycznych,dojrzałych ludziach doświadczeni są już przez los z bagażem życiowych doświadczeń.
Wzrusza,dużo emocji w tej powieści.Chętnie przeczytałam książkę było warto.

Spodziewałam się oklepanego romansu, z pospolitą fabułą... A tu kolejna książka tej autorki bardzo mi się spodobała. Ciekawa historia młodych ludzi zmagających się z wieloma problemami. Bohaterowie, którzy zyskali moją sympatię już od pierwszych stron. Ciekawe dialogi i trochę humoru. To właśnie przepis na dobry, lekki romans.

Takie rzeczy tylko w...książkach :)

Na półkach: , , , , ,

Jest to moja druga książka tej autorki i zdecydowanie widzę postęp w pisaniu. Było kilka momentów, które mnie irytowało i najchętniej wyrzuciłabym je z książki, ale jednak pojawiło się też kilka fajnych motywów.

Na pewno plusem jest przeszłość bohaterki, która owszem, jest do przewidzenia, ale na pewno jest też wątkiem, który urozmaica tę pozycję.

Minusem są bohaterowie....

super

"Wszystkie twoje marzenia" to pełna dobrego humoru, radości, ale także demonów przeszłości, bólu, żalu, cierpienia i wzruszających momentów opowieść o Kamilu i Mai - młodych ludziach, którzy poznając się przed akademikiem, zaczynają się spotykać i stworzyć prawdziwy, szczery związek. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ oboje niosą ze sobą swój własny bagaż...

Dyskusje

• 2018