Wszystkie twoje marzenia

Agata Czykierda-Grabowska Wydawnictwo: Znak Literanova literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
miłość new adult marzenia podróże
literatura obyczajowa, romans
miłość new adult marzenia podróże

Oficjalne recenzje i

Wszystko albo nic

[ 0 ] Link do recenzji

Bardzo przyjemnie się czyta. Książka ma bardzo przyjemny klimat, przeczytałam ją bardzo szybko. Brakuje mi trochę lepszego opisu „ bliskości” bohaterów, ale poza tym nie mam żadnych uwag. Serdecznie polecam ;)

To byłam moja pierwsza książka polskiej pisarki. Nie zawiodłam się, super książka polecam. W stylu młodzieżowym

Bardzo sympatyczna książka. Jak zawsze chłonę wszystko z pod pióra tej autorki. Ta należy do lepszych części. Lubię jak przeplatają się stare postacie z poprzednich książek. Choćby na krótką chwilę.

Nadrabianie mojego stosu wstydu i hańby idzie bardzo dobrze. W tym miesiącu przeczytałam pięć książek, które kiedyś kupiłam i sobie leżały. Zauważyłam, że w pierwszej kolejności sięgam po tytuły polskich autorów. Jak wypadło tym razem?

Maja to taka trochę szalona dziewczyna, która wie, czego chce od życia. W końcu. Ma za sobą bolesną przeszłość i doświadczenia, które...

Ach ta miłość. Uwielbiam tak romantyczne książki. Szkoda tylko, że nie ma tak w prawdziwym życiu, prawda? Maja, pełna energii, młoda dziewczyna poznaje przystojnego chłopaka, Kamila. Szybko zdają sobie sprawę, że gdy są razem, są szczęśliwsi. Książka opowiada historię pełną miłości, lecz tam gdzie miłość tam też złe i przerażające wspomnienia. Jest to moja pierwsza recenzja...

Super książka. Miło mi się czytało. Polecam

Spodobała mi się ta książka, bardzo mnie wciągnęła. Przeczytałam ją dosłownie jednym tchem. Typowa książka dla dziewczyn :)

Książka dobra, czyta się lekko i przyjemnie.
Głównym tematem jest miłość dwojga studentów, która nie miała być miłością tylko przyjaźnią.
Czemu...? Łatwo można się domyślić. Akcja czasami nudna, czasami przewidywalna, momentami zaciekawia. Puenta - w każdej chwili realizuj swoje marzenia, najlepiej z ukochaną osobą przy boku.
Wniosek - realizuję w miarę możliwości swoje...

Przeczytałam, choć powinnam napisać, że przebrnęłam przez tą powieść z niemałym trudem. Niestety chyba już jestem za stara na czytanie książek o problemach studentów.
Moim zdaniem nic się tam nie dzieje. Fabuła nie porywa jak wartka rzeka. Co najwyżej leniwy strumyczek.
Młoda dziewczyna o imieniu Maja mówi, że nie chce się zakochać ale robi wszystko, żeby było inaczej. Jej...

Przeczytałam, jednak nie jestem zachwycona. Maja (nazywana z wiadomych względów Pszczołą) i Kamil wiodą typowe studenckie życie. Poznają się
w jednym z warszawskich akademików, jednak Maja uznaje, że on może być dla niej tylko znajomym. Mimo tego, że decydują się na seks, Maja obiecuje Kamilowi tylko przyjaźń. Dodatkowo czytelnik ma poznać różne tajemnice młodych ludzi. A...

Dyskusje

• 2018