Kup teraz - 10 ofert w cenie od 11.52 zł do 26.90 zł

Konkurs na żonę

Patronat LC
Beata Majewska Wydawnictwo: Książnica Cykl: Konkurs na żonę (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Książnica
literatura polska miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans spadek testament
Konkurs na żonę (tom 1)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Bajka o kopciuszku

Link do recenzji

zabawna historia Łucji i Hugo wciągająca i poruszająca , szybko się czyta i trochę chyba z prawdziwego życia

Świetnie się bawiłam czytając tą zakręconą love story. On Hugo ,bogaty prawnik, ona Łucja ,młodziutka studentka. Nieoczekiwanie los krzyżuje ich drogi... Ona jest dobra i szczera. Hugo ma swój misterny plan, tylko czy uda się go zrealizować?
Czyta się szybko, wartka akcja, nie pozwala odłożyć książki na półkę. A ja zabieram się za tom drugi, bo jestem ciekawa co Beata...

Początek był nudny, ciągnący się bardzo. Gdyby książka wyszła spod pióra innego autora, nie wiem czy bym jej nie odłożyła. Uzbroiłam się w cierpliwość i było warto. Świetnie przedstawiona historia. Od razu sięgam po drugą część. Polecam!

No cóż, przeczytana w jedno popołudnie, więc muszę przyznać, że wciągająca.
Niestety zawiązanie akcji to bujda tak grubymi nićmi szyta, że nie ma szans na uwierzenie w tę historię. Łucja zachowuje się także jakby w ogólne nie znała świata i rządzących nim praw. Jakim cudem udaje jej się dostać na studia i przetrwać w akademiku? Jej zachowanie względem faceta, który...

Troszkę naiwna ale sympatyczna historia prawie jak pewne odcienie "Szarości";)

Ta książka ma w sobie wszystko co lubię, dużo humoru przeplatane emocjami. Wkurzał mnie Hugo swoim wyrachowaniem a jednoczenie bawił pomysłami do spółki ze swoim kumplem. Irytowała mnie naiwność Łucji a jednocześnie wzruszała jej sytuacja. Jej rodzina, a właściwie stosunki w niej panujące - momentami zabawne, pokazuje że nie trzeba mieć dużo żeby być bogatym. Polecam.

Dałam 7 tylko i wyłącznie ponieważ uwielbiam historie tego typu. Niemniej sami bohaterowie często irytowali mnie. Główna bohaterka jednak trochę zbyt infantylna. Ba plus to ze miała serce ba dłoni. Do głównego bohatera nie przyczepie się tylko umknęło mi (nie wiem czy to celowy zabieg pisarki) kiedy niby się zakochał. Ale może tylko się czepiam.
Generalnie cała historia...

Tytuł i okładka są zachęcające, a pomysł z konkursem na żonę zapowiadał się ciekawie. Niestety bardzo się rozczarowałam, szczególnie bohaterami i jest to pierwszy przypadek książki, w której nie polubiłam żadnego z nich.
Hugo to typowy bogaty playboy. Jest próżny, bezczelny i zależy mu tylko na wykonaniu wytycznych, związanych z testamentem. Bez skrupułów oszukiwał,...

Zastanawiałam się ile dać gwiazdek 5 czy 6 i zdecydowałam, że jednak będzie 6. Czytałam bardziej przeciętne książki, a w tej pomysł na fabułę właśnie o tym przesądził. Jest to pierwsza część cyklu "Konkurs na żonę". Może kolejne części sprawią, że dam więcej gwiazdek.

Hugo Hajdukiewicz, zarządzający polską filią prawniczej firmy swojego amerykańskiego wuja, ma szansę zostać głównym spadkobiercą krewnego. Ale klauzule testamentu wuja są bezlitosne: małżeństwo i dziecko przed trzydziestką, czyli przed upływem dwóch lat. Przyjaciel podsuwa mu pomysł rozpisania konkursu na żonę. Wygrywa młodziutka niezamożna studentka socjologii UJ, Łucja...

• 2018
  • 2019