Zanim zgasną gwiazdy

Videograf
2016-05-25
2016-05-25
gwiazdy pomoc przygoda

Ta książka to pierwsza niesamowita historia przeczytana w nowym roku. Młoda dziewczyna a raczej dziecko poznaje anioła śmierci...pierwszy raz go zobaczyła przy śmierci swojej mamy.. Anioł śmierci zakochuje się w niej i postanawia być śmiertelnym zwykłym człowiekiem... Piękna miłość... W tak pięknie opisana... To co stało się dalej to było wow... Warto przeczytac

Na półkach: , , , , , , , ,

Kurcze... ależ to było.... dziwne... I takie inne....I to zakończenie....
Zdecydowanie to była inna historia od wielu, jakie miałam okazję poznać i bardzo przyjemna.
Jedyne co mi przeszkadzało, to zbyt wiele podobieństw z pewnym filmem.
Od początku mocno zastanawiałam się nad tym, co się przydarzyło Wojtkowi. Kogo i dlaczego ma uratować? Było dużo znaków zapytania ale było też spokojnie. A później nagle bach, i okazuje się, że akcja mocno przyśpiesza aż do następnego bach i.... co jest prawdą? Kim byli Wojtek i Milena oraz kim była mała dziewczynka z klepsydrą?

Kurcze... ależ to było.... dziwne... I takie inne....I to zakończenie....
Jedyne co mi przeszkadzało, to zbyt wiele podobieństw z pewnym filmem.

Opowieść o śnie, który wydaje się rzeczywistością. Dobrze się czyta o losach Wojtka i Mileny. Na końcu ona spisuje ich historię i powstaje z tego książka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo fajna książka - warto czytać.
Może to i literatura młodzieżowa, ale ja zaliczył bym ją do kategorii science -fiction, opowiadanie romantyczne.
Jedyna rzecz która mi trochę przeszkadza to skakanie na osi czasu. Ale mimo wszystko polecam tą literaturę młodzieżową - to mówię ja, 66 letni już człowiek.

Bardzo fajna książka - warto czytać.

Na półkach: , , , , , , ,

Wszystko zaczyna się, gdy Wojtek spotyka tajemniczą dziewczynkę, która wręcza mu klepsydrę, mówiąc, że musi ją uratować, zanim piasek przestanie się sypać. W przeciwnym razie ona umrze.
Po przebudzeniu Wojtek znajduje się w szpitalu. Nie pamięta nic, co wydarzyło się w ciągu dwudziestu lat jego życia.

Zachwyciła mnie ta książka. Przesłuchałam ją jako audiobook i wciągnęłam się w nią od samego początku. Do ostatniego zdania słuchałam jej w napięciu, nie wiedząc, jak się ta historia zakończy. A gdy się skończyła, czułam smutek, że to już koniec, a ja nie będę mogła dłużej obcować z bohaterami, których pokochałam całym sercem. 💙 Zakończenie mnie wzruszyło, choć miałam nadzieję, że losy głównych bohaterów potoczą się nieco inaczej. Jednak być może dzięki temu, że historia skończyła się właśnie tak, będę pamiętała ją dłużej.
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z podobną książką. Ta jest jedyna w swoim rodzaju. Niebanalna, tajemnicza, baśniowa. Powieść o aniołach, w które warto wierzyć.
"Zanim zgasną gwiazdy" to jedna z najlepszych książek, jakie poznałam w ostatnim czasie! 💙

Zachwyciła mnie ta książka. Przesłuchałam ją jako audiobook i...

Ciekawie skonstruowana książka, ale jednak zdecydowanie wolę Martynę Senator w bardziej realistycznym wydaniu.

Niesamowicie wzruszająca historia o miłości, determinacji, utracie i próbie powstania po bólu. Przyjemna historia. Na dnie kiedy spotkało cię coś nieprzyjemnego to ta książka pokazuje,że wcale nie masz tak źle.

Przeczytałam 20 % książki i totalnie mnie od siebie odepchnęła. Juz wiem, że tego typu książki to nie moja mocna strona. Odkładam ja na półkę przeczytanych, by nie wrócić do niej kiedyś przypadkiem.

To była z pewnością najlepsza książka o aniołach, jaką czytałam. Na pewno zapadnie mi długo w pamięć i na pewno zagości na mojej półce w papierowej wersji - zamierzam do niej jeszcze wiele razy powrócić.

Historia wciągnęła mnie od samego początku. Czytałam z zapartym tchem, bo jak zrozumiałam... Dobra, zero spoilerów. To po prostu trzeba przeczytać! 😁
Nawiązywanie do matematyki wywołało uśmiech na moim twarzy ❤ Na dodatek gwiazdy i anioły to moje ulubione połączenie. Już nie wspomnę, że popłynęło dużo łez.

Martyna pisze świetnie, o czym przekonałam się po przeczytaniu "Ósmego koloru tęczy". Jej styl pisania jest wyjątkowy (nie spotkałam się z podobnym, chociaż przeczytałam naprawdę wiele książek),a historie nie są emocjonalną pustką. Każde słowo maluje emocje. Emocje, których wymagam od każdej czytanej pozycji. Tylko one sprawiają, że historia wydaje się żywa i prawdziwa.

Nawiązywanie do...

Bardzo ciekawie napisana książka. Polecam