Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.98 zł

Gorzej być (nie) może

Małgorzata Falkowska Wydawnictwo: Videograf Cykl: Mąż potrzebny na już (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Videograf
Mąż potrzebny na już (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2017-01-01

Wiecie za co kocham serię "Dziewczyny"? Za to, że momentalnie poprawia mi się humor i zaczyna mi lekka palemka odbijać, niestosowna do wieku, ale co tam, grunt, żeby było wesoło :)

A tak zdecydowanie jest :D Niedawno Wydawnictwo Videograf wznowiło tę serię, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Bo dokładnie takich książek mi było teraz trzeba!

W "Gorzej być nie może" prym...

po ciężkich tematach ksiązkowych siegnełam po cos lekkiego ale tego czegos nie da sie czytać, nie znoszę nie dokończyć czytania zaczętej ksiazki ale za duzo jest fajnych ksiazek zeby tracic czas na to cos. To pierwsze zetknięcie moje z autorka - niestety fatalne. coś strasznego, infantylne, nieprawdopodobne i nieśmieszne nic a nic. Każda z postaci jest irytująca. Po 80...

Druga część losów przyjaciółek. Kolejna która sprawiła, że nie moglam sie oderwać od czytania. Polecam

"Gorzej być (nie)może" Małgorzaty Falkowskiej to kontynuacja książki pt. "Mąż potrzebny na już". Tym razem historia sześciu przyjaciółek opowiedziana jest z punktu widzenia egocentrycznej i bogatej Zosi.
Basia, jedna z przyjaciółek Zosi, wprowadza się do Zosi i jej ojca z córką. Wkrótce ojciec z Basią wylatują na Dominikanę, a Zosia ma się zaopiekować przyrodnią siostrą, za...

Kolejna cześć historii przyjaciółek. Tym razem dotyczy bogatej, rozkapryszonej Zosi. taka współczesna komedio-bajka.

Pierwsza część była zabawna, jednak druga taka już nie jest. Narratorką jest teraz Zosia, która już w pierwszej części przedstawiona została jako osoba umysłowo niepełnosprawna i budząca powszechne politowanie. Falkowska podjęła się karkołomnego zadania prezentacji sposobu myślenia takiej osoby. No i jej nie wyszło. Dowcipy w stylu - „Co to za muzyk ten Asperger? Pewnie...

Na półkach: , , , , ,

Zwariowane,fajne perypetie sześciu przyjaciółek,uśmiałam się do łez,duża dawka dobrego humoru rozwesela,rozśmiesza książka poprawia samopoczucie,to fajna,zabawna książka,przyjemna lektura.

Na poprawę humoru będzie jak znalazł. Lekka, zabawna powieść o perypetiach sześciu przyjaciółek, która rozśmieszy nawet największego ponuraka :)

Moja ocena: 5/10

powiem szczerze że tej części cyklu Mąż potrzebny na już byłam najbardziej ciekawa... a konkretnie przygód i pomysłów jednej z przyjaciółek... mowa tu o Zośce która od samego początku zdobyła moją największą sympatię ;D a to może dlatego że sama wraz z moją bratnią duszą bardzo jesteśmy do niej podobne... wprawdzie Zosia inteligencją nie grzeszy a my robimy to specjalnie...

Zmęczyłam tę książkę i sama nie wiem, dlaczego przeczytałam ją do końca. Główna bohaterka jest tak głupia, że to nawet nie jest śmieszne.

Zastanawia mnie jakim cudem Berka urodziła bliźniaki, nie wiedząc wcześniej o tym, że jest w bliźniaczej ciąży.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Audiobooki
  • 2018