Bloodfire

Helen Harper Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Blood Destiny (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Kindle
romans paranormalny urban fantasy magia zmienni smoki
Blood Destiny (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
romans paranormalny urban fantasy magia zmienni smoki

Zabawnie opowiedziana historia Mack, która uważa się za jedynego człowieka należącego do stada zmiennych, opowiedziana w sposób lekki, pomimo poważnych przygód i wyzwań jakim musi sprostać główna bohaterka, a wyzwania stają się coraz trudniejsze.
W "Bloodfire" poznajemy Mack jako najlepiej walczącą członkię stada. Kiedy jej alfa zostaje zamordowany zaczynają się problemy,...

• Fantasy
  • Blood Destiny - seria