Kamasutra dla zaawansowanych. Wydanie drugie rozszerzone

Okładka książki Kamasutra dla zaawansowanych. Wydanie drugie rozszerzone Andrzej Mleczko
Okładka książki Kamasutra dla zaawansowanych. Wydanie drugie rozszerzone
Andrzej Mleczko Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry satyra
satyra
Wydawnictwo Iskry
2016-10-06
2011-01-01

Książka podzielona jest na 6 rozdziałów + posłowie. Scenki są niestety trochę nierówne, przy niektórych parska się śmiechem, ale są i takie, obok których przejdziemy raczej obojętnie.
Duży plus za tłumaczenie tekstów na angielski, choć biuro tłumaczeń (nie będę podawał nazwy, widnieje na końcu książki) nie uniknęło kilku błędów, co dziwi podwójnie: raz że popełnił je zawodowiec, a dwa, że wydawnictwo tego nie wychwyciło.
Niektóre obrazki znałem już wcześniej z interaktywnej sztuki "Opera Mleczana". O ile jednak sztukę chętnie bym obejrzał jeszcze raz, tak "Kamasturę dla zaawansowanych" raczej nie, wystarczy na jedno przeczytanie.

Całkiem zabawna pozycja opatrzona ciekawymi rysunkami ;)
Oceniłabym na 6,9, ale się nie da :D

Całkiem zabawna pozycja opatrzona ciekawymi rysunkami ;)
Oceniłabym na 6,9, ale się nie da :D

KAMASUTRA ŚREDNIO UDANA

Rysunków satyrycznych Andrzeja Mleczki trudno jest nie kojarzyć. Każdy z nas, nawet jeśli nie połączył ich z jego nazwiskiem, na pewno widział którąś z prac autora – choćby w telewizyjnych reklamach, czy na produktach. Jego grafiki widniały na kubkach „Gorącego Kubka”, zapalniczkach czy piwie. I chociaż może nie wszyscy łączymy nazwisko Mleczki z erotyką, to właśnie ta dziedzina naszego życia jakże często leżała w sferze jego prześmiewczych zainteresowań i właśnie na tym – co zresztą dosadnie mówi już sam tytuł – skupia się także „Kamasutra dla zaawansowanych”. Niestety w nie do końca przekonujący sposób.

Całość mojej recenzji na portalu Sztukater https://sztukater.pl/ksiazki/item/19410-kamasutra-dla-zaawansowanych.html

KAMASUTRA ŚREDNIO UDANA

Uśmiałam się oglądając strony tej książki!
Wprawdzie nie ma prawie nic do przeczytania, ale książka jest idealna na poprawę humoru ;-) wystarczy uzbroić się w trochę dystansu.

Uśmiałam się oglądając strony tej książki!

• Polskie
  • Komiksy