Ogień za ogień

Okładka książki Ogień za ogień
Jenny HanSiobhan Vivian Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Ból za ból (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Ból za ból (tom 2)
Fire with Fire
Feeria Young
2016-10-27
2016-10-27
Data 1. wydania:
2013-08-13

Daje ponownie szanse tej seri poniewaz mam cala na swojej polce a ksiazki kosztuja ale ciagle jestem na nie i mocno rozczarowana

kocham

Lekka i wciągająca, polecam

Niesamowita książka. Bardzo, ale to bardzo mi się podobała. Pełno zaskakujących momentów. Polecam ją gorąco.

Na półkach: , , , ,

Z początku jakoś nie mogłam się wciągnąć w tę książkę. Przez połowę tej książki byłam przekonana, że okaże się ona dużo słabsza niż 1 część. Jednak potem bardzo dużo się zmieniło.

Przede wszytskim fabuła potoczyła się w taki sposób, w jaki nigdy bym nie przewidziała, a końcówka miażdży i wbija w fotel do tego stopnia, że po prostu nie jestem w stanie o niej zapomnieć. Co...

Polecam przeczytać. Bardzo dobra lektura.

Jak mam ocenić nie wiem, Poraż kolejny nie mogę ogarnąć tej historii, koniec tego tomu mnie totalnie powalił, jak to wszystko jest możliwe ? Dziewczyna która żyje 5 lat jest duchem ? Nie nie nie.. Teraz muszę zabrać się do trzeciego tomu. Muszę dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi. Jeżeli chodzi o postacie. Mary to ja nie wiem, poszkodowana dziewczyna, która myśli że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

truskaweczka1.blogspot.com

Po raz kolejny przychodzi mi napisać recenzję kontynuacji. Jest to trudne, ale postaram się obejść bez spojlerów. Zacznę tradycyjnie od fabuły, która swoją drogą rozwijała się i kształtowała na bardzo ciekawą. W kategorii wyżej możecie przeczytać, że jest to książka młodzieżowa i w tej kategorii również się ona kończy. Nic bardziej mylnego. Już w...

Tom II - atmosfera się zagęszcza. Dzieje się co raz więcej. A Mery? Oj Mery nas zaskoczy. Lilli traci trochę swojej "księżniczkowatości" co wychodzi jej tylko na dobre. Natomiast Kat jest nadal pyskata i przebojowa.
Czas na tom III.

Nie sądziłam, że pojawią się tu wątki paranormalne lub magiczne. Szok, panika i dezorientacja!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018
  • 2019