Synowie Fenrisa

Okładka książki Synowie Fenrisa Lee Lightner
Okładka książki Synowie Fenrisa
Lee Lightner Wydawnictwo: Copernicus Corporation Cykl: Kosmiczny Wilk (tom 5) Seria: Warhammer 40000 fantasy, science fiction
Kosmiczny Wilk (tom 5)
Warhammer 40000
Sons of Fenris
Copernicus Corporation
2016-10-28
2016-10-28
Krzysztof Kowalczyk

Saga o Ragnarze popycha go w teatr działań bratobójczej wojny! Dostajemy intrygi, knowania oraz solidną ilość batalistyki towarzyszącą nam przez całą książkę. Czy poznamy sekrety mrocznych aniołów? Czy zrozumiemy skąd ta głeboka niechęć dwóch lojalnych imperatorowi zakonów do siebie? Czy główne postacie zapominają mózgu w ważnych momentach? Wszystkiego można się dowiedzieć w tej opowieści.

Miałem spore obawy związane ze zmianą autora kolejnej serii z przygód Ragnara. Czytając książkę moje obawy zostały spotęgowane ale na szczęście do pewnego momentu. Oczywiście nowy autor znaczy inny styl, inne podejście do niektórych tematów. Warto jednak dać szanse nowemu autorowi. Ragnar nadal pozostaje tym samym Kosmicznym Wilkiem który próbuje odnaleźć się w świecie warhammera i jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i służyć IMPERATOROWI.
Pozycja to fajna książka z dużą ilością opisów batalistycznych a także w miarę zręcznie poprowadzoną fabułą, która wykorzystuje elementy fabularne z poprzednich tomów.
Polecam!!

FOR THE EMEPROR!!