Niedzielni poeci

Świat Książki
2004-01-01
2004-01-01
837391711X

Okładka książki 10 x miłość Hanna Bakuła, Manuela Gretkowska, Tomasz Jastrun, Izabela Morska, Maria Nurowska, Jerzy Pilch, Katarzyna Pisarzewska, Agnieszka Stefańska, Grażyna Szapołowska, Janusz Leon Wiśniewski
10 x miłość Hanna Bakuła, Manue...

Znakomity język, niezwykły klimat. Liryczny, a jednocześnie humorystyczny obraz miejsca i ludzi, których w realu unikamy wciągnął mnie bez reszty. Ujęli mnie bohaterowie-kilkoro zostanie ze mną (np. dziadek, pani Kazimiera, kloszardka). Rzeczywistość trochę jak z obrazów Dudy gracza, trochę jak u Witkacego. To dla mnie jest literatura, gdy mnie ktoś zaskoczy i zmusi do refleksji. Śmieję się z jednej strony , a z drugiej, czuję,ze to o życiu i jak w życiu: straszno i śmieszno. Autorce dziękuję za bardzo dobry czas z jej książką😊

Lekka, dość przyjemna. Czyta się szybko, nawet można się utożsamić z bohaterami. Są tacy zwyczajni....Ale nie można o nich zapomnieć.

nie rozumiem kompletnie tych niskich ocen, bo książka okazała się być na prawdę świetna. Momentami uśmiałem się do łez. Polecam bo warto przeczytać.

Słaba niestety, nie udało mi się przez nią przebrnąć;(

Słaba niestety, nie udało mi się przez nią przebrnąć;(

Przeczytałam góra -naście stron bo książka i jej język doprowadzał mnie do szału! Jak dla mnie - tragedia...

Zakupiłam przypadkiem, przeczytałam, jednak kolorowy i lekki opis historii Mileny pośród brudnych blokowisk nie do końca mi przypadł do gustu.

Przeczytana z polecenia. Niestety gniot nad gnioty. Smutek, żal i nuda.

Przeczytana z polecenia. Niestety gniot nad gnioty. Smutek, żal i nuda.

To jest ten rodzaj humoru, który najbardziej lubię i który mnie relaksuje. Nie mogłam się oderwać.

• 2005
  • Domowa biblioteczka