Zimowy ślub

Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wallflowers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Devil in Winter
Wallflowers (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Teresa Komłosz
romans historyczny Londyn kasyno humor arystokracja

Moim zdaniem najlepsza cześć. Wszystko idealnie rozłożone w czasie dając możliwość rozkwitnieciu uczucia.

Na półkach: , , , , , , ,

Nigdy nie darzyłam nienawiścią Sebastiana, nawet po tym co zrobił w poprzedniej części, a teraz pokochałam tą postać. <3
Evie i Sebastian stanowią ciekawą mieszankę i z wielka przyjemnością czytałam o ich losach.
Na pewno wrócę do tej części.
Dla mnie to póki co najlepsza część serii. :D

"Cicha woda brzegi rwie..."
Dla mnie - najlepsza z dotychczas przeczytanych części.

Och, zdecydowanie warto było przesiedzieć do 1:00 w nocy, by dokończyć tę powieść. Jak zwykle, autorka nie pozwoliła nam się nudzić, utrzymywała napięcie aż do końcowych stron. Pomimo tego, iż w głębi duszy miałam nadzieję na romantyczne zakończenie pomiędzy Evie a Sebastianem, nie byłam pewna czy moje mrzonki się spełnią. Cały czas odczuwałam lęk, że może jednak on się...

Dla mnie najsłabsza póki co część z całej serii. Akcja w sumie dość okrojona, nawet nie wiem kiedy zdążyła się zrodzić miłość między Sebastianem a Eve, ale książka nie jest zła, czyta się szybko, pełne humoru dialogi, po prostu być może za sprawą bohatera pokroju St.Vincenta spodziewałam się więcej.

Trzecia część jest równie dobra jak pierwsza - ma wszystko co na dobre romansidło przystało: ciekawych głównych bohaterów, sporo akcji, dużo napięcia (między bohaterami również!) oraz szczyptę humoru. Najciekawsze jest to, że po pierwsze - książka zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończy się tom drugi (więc warto w tym przypadku czytać po kolei) i po drugie - nietypowo dla...

"Zimowy ślub" to BARDZO gorąca powieść. Czytałam jednym tchem. Nie sposób było się oderwać od tej lektury. Dowcip Pani Kleypas też zrobił swoje.

Jak dwoje tak różnych ludzi może spędzić ze sobą większość życia. Evangeline Jenner najbardziej nieśmiała ze wszystkich Paprotek, szara myszka, która nawet z przyjaciółkami mało rozmawiała i nikt tak naprawdę nic nie wiedziała o...

Calkiem przyjemna ksiazka pokazujaca ze gdy sie chce i spotka ta wlasciwa osobe to mozna sie calkiem zmienic. Evie po smierci ojca ma odziedziczyc wielki majatek na ktory czycha bezwgledna rodzina jej matki. Aby uciec od zlych krewnych gdzie jest bardzo zle traktowana proponuje malzenstwo lordowi Sebastianowi ktory to ma opinie hulaki i kobieciarza. Robi to bo wie ze...

Książkę przeczytałam jednego dnia . Urzekła mnie niesamowicie .chyba mija ulubiona część z całego cyklu . Miłość potrafi zaskoczyć i każdy potrafi ją znaleźć .
'w tobie pokładam swoją miłość " cudownie dobrany cytat

Dość niespodziewana para, zaskakujące połączenie, ale tak samo dobre jak poprzednie historie Paprotek. Polecam!

Dyskusje

• Romans historyczny