Armia spartańska

Okładka książki Armia spartańska
Nicholas Sekunda Wydawnictwo: Napoleon V Cykl: Elite (tom 66) militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Elite (tom 66)
The Spartan Army
Napoleon V
2016-01-01
2016-01-01
Sparta Agesilaos starożytna Grecja

Jest to oryginalnie jeden ze starszych produktów wydawnictwa Osprey w serii Elite, jednakże treściowo jest jak najbardziej w porządku. Zaletą są liczne zdjęcia i ilustracje. Z uwagi na krótką formę nie sposób uznać, że temat został wyczerpany.

Dodaj cytat z książki Armia spartańska