Armia spartańska

Nicholas Sekunda Wydawnictwo: Napoleon V Cykl: Elite (tom 66) militaria, wojskowość
The Spartan Army
Napoleon V
Sparta Agesilaos starożytna Grecja
The Spartan Army
Elite (tom 66)
militaria, wojskowość
Sparta Agesilaos starożytna Grecja

Jest to oryginalnie jeden ze starszych produktów wydawnictwa Osprey w serii Elite, jednakże treściowo jest jak najbardziej w porządku. Zaletą są liczne zdjęcia i ilustracje. Z uwagi na krótką formę nie sposób uznać, że temat został wyczerpany.

• Historia
  • Historia wojskowa starożytności
  • Starożytność
  • 2016
  • Wojskowość

Dodaj cytat z książki Armia spartańska