Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 59.71 zł

Robert Forczyk Wydawnictwo: Vesper militaria, wojskowość
Vesper
militaria, wojskowość

"Zimne potwory w akcji"
Znakomita monografia "wojny pancernej" na froncie wschodnim w pierwszych dwóch latach konfliktu.
Napisana przez eksperta od tych spraw, w bardzo ciekawy i wciągający sposób. Bardzo rzadko się zdarza, że fachowa książka tak wciąga. ("Mawiali kiedyś: "Jak wir w Odrze, po tonącej betoniarce na chodzie ;-).
Oprócz analizy samych starć z udziałem...

• Historia
  • II wojna światowa