Dublerka

Okładka książki Dublerka Ewa Bagłaj
Okładka książki Dublerka
Ewa Bagłaj Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Broszka (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Broszka (tom 2)
Świat Książki
2007-01-01
2007-01-01

Druga powieść tej autorki, którą przeczytałem z wielką przyjemnością. Dalsze losy Broszki (Bronisławy). Dziewczyna rozpoczyna studiować pedagogikę. Jej największą pasją są konie. Broszka zostaje dublerką słynnej aktorki i trafia na plan popularnego serialu o policji konnej. Ponownie w życiu dziewczyny pojawia się przystojny i niedostępny Dawid Gryta (znany już z pierwszej powieści). Niestety ktoś chce chyba zamordować aktora. Broszka próbuje pogodzić studia z karierą statystki /dublerki i obserwuje członków ekipy filmowej, żeby odkryć wroga czyhającego na życie Dawida.

Słaba naciągana historia

Słaba naciągana historia

Cudowna książka, pełna niespodzianek

Cudowna książka, pełna niespodzianek

Hejka
Druga część " Broszka" jest niezwykła .
Opowiada dalsze losy naszej bohaterki .
Czytając ją byłam smutna że nasza Broszka nie ma chłopaka w tej drugiej części. Ale pokazała , jak pomimo zagrożenia rozwiązuje sprawę .
Warto polecam 📚

Hejka
Druga część " Broszka" jest niezwykła .
Opowiada dalsze losy naszej bohaterki .
Warto polecam 📚

dalsze losy Broszki.Świetna akcja, ciekawe kulisy nagrywania serialu.

dalsze losy Broszki.Świetna akcja, ciekawe kulisy nagrywania serialu.

Rewelacyjna, świetna książka o przygodach niesamowitych, pięknych bohaterki Broszki, która dla wielkiej miłości, pasji do koni nie rezygnuje z nich, z jazdy w siodle...rozpoczyna studia swoje aż pewnego dnia na przystanku autobusowym poznaje kustosza chce ją zaprosić do zagrania w filmie u wspaniałego aktora nie jest to łatwe, ale udaje się mu ją obłaskawić.
Bardzo mnie się podobała "Dublerka" jestem zachwycona,ciepła,przyjemna lektura warto sięgnąć po nią i przeczytać!!!!
Przecudna opowieść o miłości, poświęceniu i oddaniu do Koni, które bardzo kocha, wzruszyła mnie ta historia...ciekawa fabuła, treść bardzo dobra, pięknym stylem napisana i wątek kryminalny super pokazany w książce.
Coś przyjemnego, lekkiego lubię czytać!!!

Bardzo mnie się...

Przeczytałam tę książkę z lekkim zaciekawieniem, nie czytało się źle, ale jakoś bez emocji, jedynie na końcu było trochę ciekawiej:) Ogólnie powiem tak: czytałam lepsze książki,ale czytałam też gorsze:) wcześniej czytałam "Prymuskę" (ciąg dalszy "Broszki" i "Dublerki") bo akurat nie było pierwszych części w bibliotece i szczerze mówiąc bardziej podobała mi się "Prymuska" niż "Dublerka", ale to jest moja opinia,a wiadomo że każdemu podobają się inne książki więc trzeba przeczytać samemu:)

Nie miałam okazji poznać pierwszej części przygód Broszki, a po przeczytaniu "Dublerki" myślę, że tego nie zrobię. Miłośniczką koni nie jestem, więc niektóre momenty mnie nudziły. Przede wszystkim wątek kryminalny sprawił, że sięgnęłam po "Dublerkę", ale i on mnie nie zachwycił. Ogólnie książka nie była zła, choć to nie mój typ.

Nie wiem czemu,ale nie jestem miłośniczka polskiej literatury. Ta książka zaciekawiła mnie z powodu okładki (miłośniczka koni)... Czy żałuję? Nigdy w życiu. Książka bardzo lekka i sympatyczna. Szybka do czytania,przydatna na jesienne wieczory,ale podejrzewam,że nie więcej niż 2 ;)

Pierwsza część niezbyt mnie zachwyciła. Miałam duże obiekcje by podejść do 2 części. Okazało się że "Dublerka" to bardzo fajna książka. Akcja jest wartka z wątkiem kryminalnym. Dość szybko się ją czytało.

• Konie
  • O koniach