Fascynacja

2007-01-01
978-83-247-0478-1
Maciejka Mazan
sąd morderca lekarz

Opowieść o pokręconej obsesji.
Dobry policjant - mściciel. Płatny zabójca - socjopata.
I piękna kobieta z tajemniczą przeszłością.
Miał być typowy thriller. Zaczął się dobrze, ale potem wpadł w banał i stał się romantyczną powieścią kryminalną. Bez niespodzianek. Bez napięcia.
Cenię autorkę za jej styl i język. Za to jakich bohaterów kreuje.
Lubię jej dreszczowce z odrobiną melodramatu.
Lecz tym razem moje oczekiwania nie zostały spełnione.
Miłośnikom romansów książka może się spodobać. Fanom thrillerów niekoniecznie.

Opowieść o pokręconej obsesji.
Dobry policjant - mściciel. Płatny zabójca - socjopata.
I piękna kobieta z tajemniczą przeszłością.
Cenię autorkę za jej styl i język. Za to jakich bohaterów kreuje.
Lubię jej dreszczowce z...

Sandra Brown to jedna z niewielu autorek, której wszystkie książki przeczytałam od dechy do dechy. Żałuję,że nikt nie pokusił się o nakręcenie ekranizacji kilku jej powieści. Spodziewacie się zwykłego romansu z bzdurną, kryminalnopodobną otoczką? To zawiedziecie się srogo. Książka pędzi, akcja nie zatrzymuje się, wątki mnożą się i łączą. Romans- jest, jako tło. Super lektura.

Polecam. Łyknęłam w dwa popołudnia .

Polecam. Łyknęłam w dwa popołudnia .

Bardzo przyjemnie czyta się tą książkę, śmiało mogę stwierdzić że historia mnie zafascynowała.

Mój problem z Sandrą Brown polega na tym, że nie bardzo wiem czy lubię jej twórczość. Z jednej strony ckliwe romansidła, z drugiej zaś intryga, charakter, powiew tajemniczości...

Triller z romansem, lub romans z trillerem:) oba określenia pasują do tej książki. Dobrze napisana, napięcie rosnące, romans przewidywalny, ale że z zabawnymi dialogami, więc czyta się świetnie. Polecam!

Dla zabicia czasu można przeczytać, naprawdę wciąga. Jednak, jak to bywa u p. Brown bohaterowie grzeszą urodą, piękna ona i przystojny on. Najbardziej pociągający jest Lozada, i gdyby nie on, książka byłaby typowym romansem.

Zaskoczona jestem tą fabułą super w tej książce,zwroty akcji szybkie i trzymająca w napięciu książka.
Sandra Brown to znakomita pisarka,pióro ma świetne.
Wciągnął mnie ten genialny,świetny kryminał.

Sandra Brown to znakomita pisarka,pióro ma świetne.
Wciągnął mnie ten genialny,świetny kryminał.

Nie moge uwierzyc, ze ta ksiazka ma tak niska ocene.
Nie moglam sie od niej oderwac, a rece pocily mi sie z emocji!
Z czysta satysfakcja moge polecic ten tytul!

Nie moge uwierzyc, ze ta ksiazka ma tak niska ocene.
Nie moglam sie od niej oderwac, a rece pocily mi sie z emocji!
Z czysta satysfakcja moge polecic ten tytul!

erotyków autorki nie polecam, książki kryminalne z wątkiem erotycznym, ok, choć nawet te dobre to literatura niskich lotów, ale czyta się szybko i na odmóżdżenie idealne

• Romans
  • Przeczytane 2017