Witaj, mroku

2006-05-01
2006-01-01
Hanna Baltyn-Karpińska
radio morderca zemsta

Trzeba mieć nie lada wyobraźnię, żeby w jednej powieści zmieścić radio, tragedię sprzed lat, młodzieżowy sex club i wielu bohaterów z zaburzeniami seksualnymi. Na szczęście pani Brown ją ma, do tego potrafi tak pisać, że nie tylko trzyma czytelnika na skraju wyczerpania emocjonalnego, ale i całkowicie odrywa go od rzeczywistości. To jedna z lepszych książek tej pani, jakie dane mi było przeczytać. Polecam bardzo, bardzo mocno.

Wstrząsająca i przejmująca opowieść o kobiecie ściganej przez demony przeszłości, która jest wplątana w koszmar, który staje się dla niej bardzo i to śmiertelnie niebezpieczny. Paris Gibson jest prezenterką radiową prowadzi w radiu popularne nocne audycje. W jednej z nich radzi tej słuchaczce,by rzuciła swego chłopaka. Dzwoni do niej tajemniczy Valentino z, którym już nie raz rozmawiała, więc z początku ją nic niepokoi.Z czasem zaczyna ją opanowywać większy strach on dzwoni do Paris i oświadcza jej, że najpierw zamorduje swoją ukochaną, która chciała z nim ostatecznie zerwać, a następnie zemści się na niej, za to, że jej tak poradziła, żeby zostawiła go. I zrobi to w prze ciągu 72 godzin. I rozpoczyna się wyścig z czasem.

Uwielbiam thrillery autorstwa Sandry Brown ta wypadła bardzo dobrze według mnie, dobra fabuła, wartka, świetna akcja i trzymała w napięciu.
Główna bohaterka mnie zaskoczyła pozytywnie,doskonała prezenterka radiowa wysłucha cierpliwie swoich słuchaczy i umie im doradzić. Paris bardzo polubiłam jest postacią bardzo dobrą, znakomitą.
Sama książka wciąga,zaskakuje mnie się podobała.
"Witaj, mroku to wspaniały, świetny thriller pochłonięty w jeden wieczór wciągnął mnie szybko nie zawiodłam się na tej książce.

Jak na pierwsze zetknięcie z twórczością Sandry Brown jestem na "tak". Książka wciągnęła mnie i to co najbardziej lubię, do samego końca nie można było obstawić kto jest mordercą. Czytając poniższe komentarze jestem niezmiernie ciekawa kolejnych pozycji z mojej listy tejże autorki.

Mocna i zdecydowanie nie dla wrażliwych czytelników. Mimo to, na długo zapada w pamięć. Historia jest wciągająca i ciekawie opowiedziana. Trzyma w napięciu.

Budując szczęście na czyimś nieszczęściu wcale nie jest tak cudowne, jak opisuje autorka. Cudowna ona i on, którzy kochają się od pierwszego wejrzenia, ale nie mają odwagi aby się przyznać przed osobą, która powinna wiedzieć...Nie podobała mi się krótko mówiąc.

Przeciętniak, który moim zdaniem nie trzyma standardów Sandry Brown.

Przeciętniak, który moim zdaniem nie trzyma standardów Sandry Brown.

Świetna pozycja :) fabuła interesująca jak zwykle autorka mnie nie zawiodła

Świetna pozycja :) fabuła interesująca jak zwykle autorka mnie nie zawiodła

Super!

Super!

Szczerze ..po opiniach nie spodziewałam się zbyt wiele ...ale nie mogę powiedzieć ,że żałuję chwil spędzonych nad tą książką .

Polecam!!Bardzo mi się podobała.

Polecam!!Bardzo mi się podobała.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Romans
  • Sandra Brown

Dodaj cytat z książki Witaj, mroku