Po prostu futbol

Yvette Żółtowska-Darska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: #SUPERHEROSI biografia, autobiografia, pamiętnik
Burda Publishing Polska
biografia, autobiografia, pamiętnik
#SUPERHEROSI

"Po prostu futbol" to świetny album poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej, które odbywały się w czerwcu we Francji.

Autorką tej pozycji jest Yvette Żółtowska-Darska, mama 11letniego fana piłki nożnej oraz Jacek Sarzało - były dziennikarz sportowy.

Album podzielony jest na 4 części.

W pierwszej z nich dowiadujemy się wszystkiego o Francji - gospodarzu tegorocznej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka którą każdy z fanów piłki nożnej (zarówno ten młodszy jak i starszy) powinien mieć na swojej półce. Jest to bowiem książka właśnie o UEFA Euro 2016. To nic, że mistrzostwa te już się skończyły, to wcale nie znaczy, że książka ta jest już nie ważna. Wręcz przeciwnie, jak najbardziej warto mieć ją w swojej kolekcji, warto pamiętać kto grał w tych niepowtarzalnych...

Po prostu futbol! Po prostu Euro!

Wydawnictwo Burda prezentuje bardzo ciekawą książkę dla najmłodszych kibiców piłki nożnej pt.: "Po prostu futbol". Autorem książki jest dobrze znana w świecie książek dla dzieci Yvette Żółtowska - Darska, która za pomocą innego wydawnictwa wydawała książki o Messim, Ronaldo, Lewandowskim czy Ibrahimoviciu.

Książka składa się z czterech...

Kazimierz Górski twierdził, że „piłka jest okrągła, a bramki są dwie” i „chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika”. Piłka nożna niewątpliwe należy do najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a takie wydarzenia jak Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata wzbudzają uwagę również osób, które na co dzień nie interesują się tą dyscypliną sportową. I choć...

• Czekają na recenzję
  • Sportowe
  • Na blogu (alezaczytana.blogspot.com)
  • Egzemplarze recenzenckie w roku 2016

Dodaj cytat z książki Po prostu futbol