rozwiń zwiń

Tajemnice wydobyte z jeziora

Okładka książki Tajemnice wydobyte z jeziora
Sławomir BogackiRobert J. Kudelski Wydawnictwo: Melanż reportaż
reportaż
Melanż
2016-06-24
2016-06-24
felieton reportaż literatura faktu

Na półkach: , , , , ,

Poszukiwania skarbów mogą być fascynujące. Nie chodzi o tych co chodzą tylko z wykrywaczem metalu i saperką. Chodzi o pasjonatów, którzy zagłębiają się w materiały źródłowe. Starają się podejść profesjonalnie do odkrywania historii i współpracują z odpowiednimi instytucjami. Taka pasja jest pocigająca ale i kosztowna. Okazuje się, że nie każde poszukiwania kończą się sukcesami.

Po przeczytaniu pana Sowińskiego i Siwaka daje mocne 5 bo opisali ciut więcej. Oczekiwałem ciut więcej.

Dodaj cytat z książki Tajemnice wydobyte z jeziora