Tajemnice wydobyte z jeziora

felieton reportaż literatura faktu
literatura faktu
felieton reportaż literatura faktu

Na półkach: , , , , ,

Poszukiwania skarbów mogą być fascynujące. Nie chodzi o tych co chodzą tylko z wykrywaczem metalu i saperką. Chodzi o pasjonatów, którzy zagłębiają się w materiały źródłowe. Starają się podejść profesjonalnie do odkrywania historii i współpracują z odpowiednimi instytucjami. Taka pasja jest pocigająca ale i kosztowna. Okazuje się, że nie każde poszukiwania kończą się sukcesami.

Po przeczytaniu pana Sowińskiego i Siwaka daje mocne 5 bo opisali ciut więcej. Oczekiwałem ciut więcej.

• II wojna światowa
  • Papier
  • Mobi przeczytane
  • Militaria&Intel
  • Historia nie wojenna (zn)
  • Historia
  • Zaginione skarby

Dodaj cytat z książki Tajemnice wydobyte z jeziora