Zmyślona

Okładka książki Zmyślona
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Słoneczna trylogia (tom 3) Seria: Książki pełne emocji literatura piękna
literatura piękna
Słoneczna trylogia (tom 3)
Książki pełne emocji
Wydawnictwo Literackie
2015-12-01
2015-12-01

więcej Więcej

Trzecia część cyklu najbardziej przypadła mi do gustu. Może dlatego, że dużo się w niej dzieje. Główni bohaterowie dwóch poprzednich części są jak gdyby w tle, ttutaj prym wiedzie Patryk, brat Hanki.
Przyjemnie się czytało.

Ostatnia część trylogii.
Jednak jest to bardziej opowieść o Patryku. Kimże jest? Otóż bratek Hanki! Tak, tak tej przyjaciółki Patrycji. Głównej bohaterki.
Tym razem mam wrażenie, że doktor weterynarii jest tylko spoiwem. Autorka chciała chyba zostawić sobie furtkę do kolejnej serii (losy Dominiki i Patryka właśnie) choć to oczywiście tylko moja opinia.

Ładunek...

Z całej tej trylogii, ta najbardziej mi sie podobała. Łezka nie jedna mi się polała.

Kontynuacja historii bohaterów książek "Poczekajki" i "Zachcianek".Bardzo dobra książka.

Trzecia cześć to kontynuacja życia naszych bohaterów od innej strony zupełnie niepodobna do tych pierwszych dwóch przez to że skupiamy się na nowych bohaterach którzy w czasie tej całej historii istnieli gdzieś w tle. Zupełnie inna historia bo wypełniona dziećmi i naszych bohaterami kiedy to dziećmi byli - dobre uczynki do niektórych wracają.
Patryk to bohater tej części...

Szybko się czyta jednak historia mało wciągające i przewidywalna.

Trzecia i ostatnia część "Zachcianek" pełen jest emocji, wzruszeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Pełna wzruszeń. Autorka skłania czytelnika do refleksji na życiem. Super pozycja. Polecam przeczytać i przenieść się do świata bohaterów.

Czytając „Zamyśloną” doszłam do wniosku, że Michalak trochę „namiesza” w życiu swoich bohaterów. Nie myliłam się. Pojawiło się wiele zwrotów akcji, całe mnóstwo innych – zdawałoby się na początku – niepotrzebnych wątków, które ostatecznie złożyły się w spójna całość. Może byłoby zupełnie dobrze, gdyby nie fakt, że juz na samym początku natknęłam się na fragmenty, które...

niesamowita, jeszcze lepsza niż poprzednie części, naprawdę rewelacyjna, polecam

Zacznę, że bardzo mocno się śmiałam jak przeczytałam co dzieci wykombinowały z krową, która miała iść na randkę z bykiem ... trzeba koniecznie przeczytać :) potem jak zrobiły bandanki dla owiec :) i teraz reszta książki Gabriel bardzo, ale to bardzo działał mi na nerwy ... Patryk najbardziej pozytywna osoba wśród wszystkich i ksiądz. Zastanawiam się tylko czy na prawdę w...

1 990
  • Katarzyna Michalak