Siren in Bloom

Okładka książki Siren in Bloom Sophie Oak
Okładka książki Siren in Bloom
Sophie Oak Wydawnictwo: Siren Publishing Cykl: The Texas Sirens Collection (tom 6) literatura obyczajowa, romans
The Texas Sirens Collection (tom 6)
Siren Publishing
2012-05-04
2012-05-04
9781619267657

Fabuła okazała się ciekawa, na dodatek Wolf od początku skradł moje serce. Była takim słodkim i kochającym olbrzymem.

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo byłam ciekawa historii mrocznego i twardego Leo pełniącego rolę Doma i szefa innych Domów w Klubie Juliana.
Z poprzednich części wiemy że ów magnetyczny mężczyzna kocha Shelley. Niestety ona będąc zamężną odtrąca Leo aby ocalić jego życie.
Po 14 miesiącach ponownie się spotykają gdy kobieta, już jako wdowa, decyduje się na trening zostania uległą. Jej Domem ma zostać Wolf, brat ukochanego Leo.
Między tą trójką jest wiele niedomówień z przeszłości, które nie dają o sobie zapomnieć przez co ich relacje nie należą do najlżejszych i najprostszych. Dodatkowo do Leo wraca tragiczna przeszłość a Shelley grozi wielkie niebezpieczeństwo w związku z szantażami jakimi trudnił się zmarły mąż kobiety.

Erotyczna seria gdzie w każdej części są różnorodni i ciekawi bohaterowie którzy poznając praktyki BDSM odkrywają swoją cielesność i odnajdują siebie oraz swoich ukochanych.

• 2017
  • BDSM