Wszyscy jesteśmy krzewicielami

Marine Carteron Wydawnictwo: Wytwórnia Cykl: Podpalacze książek (tom 3) literatura młodzieżowa
Nous sommes tous des propagateurs
19564180
Przemysław Szczur
Wytwórnia
Nous sommes tous des propagateurs
Podpalacze książek (tom 3)
literatura młodzieżowa
19564180
Przemysław Szczur

I dotarłem do końca historii Podpalaczy Książek. Jestem bardzo rad z tego faktu. Opowieść zaczyna się miesiąc później po wydarzeniach z drugiej części książki. Nasi przyjaciele ukrywają się na wyspie Redonda, tajnej bazy Bractwa.
Główny bohater przechodzi załamanie po tym, co zrobił zanim trafił na wyspę z siostrą i kolegą ze szkoły. Jak się okazuje na miejscu jest więcej...

Z wszystkich trzech części ta najmniej mi się podobała. O ile dwie pierwsze były okraszone humorem, o tyle tu już go trochę brakowało. Rozwiązanie zagadki? Nudne....i mało zrozumiałe :( I jak tu teraz serię polecić? Może tak - ogólnie ciekawa, ale każdy kto po nią sięgnie musi się liczyć z małym rozczarowaniem dobijając do jej końca

"Podpalacze książek" Marine Carteron
to seria książek dla młodzieży o dzieciach, które walczą ze złem, a nawet próbują uratować świat ;-)

14-latek August i 7-letnia Cezaryna nie są w tej walce ani bezbronni, ani osamotnieni.
Należą do tajnego Bractwa o wielowiekowych tradycjach.
Bractwo sprawuje pieczę nad książkami, w których jest cała mądrość świata
i chroni je przed...

KIEDY NASTĘPNA CZĘŚĆ???!!!!!! 😋

Na półkach: , , , , , , ,

Tą książkę po prostu każdy MUSI przeczytać. Nie dość, że mówi o poważnych sprawach, które czasami omijamy w naszym zabieganym życiu, jest taka swojska - przynajmniej w moim odczuciu - jakby o każdym. Nie brak również humoru!

Dyskusje

• 2018
  • 2020
  • 2019
  • Poszukuję
  • Edukacja
  • Bez magii
  • 52/2019

Dodaj cytat z książki Wszyscy jesteśmy krzewicielami