Nasze prosię gra na nosie

Agnieszka Urbańska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
2016-05-10

Książeczka z opowiadaniem (a właściwie z dwoma opowiadaniami, ale o tym za chwile) - ostatnio mam na takie książki dla dzieci chrapkę. Nie żadne zbiory wierszy, nie grube księgi, długie historie tylko właśnie takie pojedyncze opowiadania. Nie wiem czemu, ale na ten moment przygarnęłabym praktycznie wszystkie, które tylko napotkałabym na swojej drodze ;)

Pewnie jest to...

• Literatura
  • Czytane córci

Dodaj cytat z książki Nasze prosię gra na nosie