Nie ma jak w przedszkolu

Małgorzata Górna Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
2016-07-01

Czas znów sięgnąć po jakieś opowiadania. Choćbym nie wiem ile ich czytała, to wciąż mi mało. Uwielbiam książeczki dla przedszkolaków. Sama nigdy do przedszkola nie chodziłam, ale czytając te wszystkie opowiadania zawsze śmieję się w głos. Ogólnie świat widziany oczami małych dzieci jest piękny i niezwykle ciekawy. Ale przedszkole, to wielkie wyzwanie dla małego człowieka....

• Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Literatura
  • 2019
  • 2017
  • Pożyczone/z Biblioteki

Dodaj cytat z książki Nie ma jak w przedszkolu