Imiona kwiatów i dziewcząt

Rebis
Pilgrims
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Karłowska, Marta Jabłońska-Majchrzak

Guilty pleasure na wolny wieczór.

Wytłumaczmy sobie jedną rzecz: sięgając po książkę oczekujemy czegoś niesamowitego, różniącego się od naszego życia, a kiedy otrzymujemy opowiadania jak zawarte w tej książce to czujemy się rozczarowani. Dlaczego tak jest? Ponieważ większość osób nie potrafi zrozumieć piękna zwykłego życia. W przeciwieństwie do innych recenzentów, śmiałam się i płakałam przy niektórych...

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Wcześniej słyszałam o jej bestsellerowym "Jedz, módl się i kochaj", ale w mojej bibliotece ta pozycja wciąż była w wypożyczeniu i jakoś nie mogłam na nią trafić. Dlatego na pierwszy ogień poszły "Imiona kwiatów i dziewcząt". Niestety, opowiadania nie wywarły na mnie dobrego wrażenia, a styl autorki po prostu nie...

Takie sobie opowiadania bez wiekszych rewelacji.Da sie przeczytac nic pozatym.

Zbiór opowiadań autorki "Jedz, módl się i kochaj", w których w zasadzie niewiadomo o co chodzi...Miałam nadzieję, ze chociaż jedno mnie urzeknie, albo mi się spodoba, tak się jenadak nie stało. Historie urywane jakby autorce zabrakło pomysłu co z tym dalej zrobić. Żałuję, ze w tym czasie nie czytałam czegoś innego.

Totalne nieporozumienie.

Miejscami miałam wrażenie że czytam odrzuty z szuflady/

Kilka zebranych opowieści według mnie jedna lepsza od drugiej. Świetna na nudne popołudnie.

Rozczarowanie.... Po bestsellerowych "Jedz, módl się, kochaj" i drugiej części, którą zachwyciłam się jeszcze bardziej niż pierwszą, sięgnęłam z ciekawością po prozę Gilbert. Niestety nie mam ochoty drążyć dalej.

mnie jakoś specjalnie nie zachwyciła. historia różnych kobiet w różnym wieku, zbyt krótkie

• 2012
  • Obyczajowe
  • 2011
  • 2013
  • Literatura amerykańska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Imiona kwiatów i dziewcząt