Śnieżny potwór z Pasadeny

Okładka książki Śnieżny potwór z Pasadeny
R.L. Stine Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Gęsia skórka (tom 38) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Paulina Kielan
potwór groza młodzieżowa

więcej Więcej

YETI I PASADENA

„Śnieżny potwór z Pasadeny”, trzydziesty ósmy tom serii „Gęsia skórka” to jedna z najbardziej klasycznych opowieści, jakie stworzył R. L. Stine. A przecież jego bibliografia jest niezwykle imponująca i trudno jest wskazać te najbardziej istotne tytuły. Wprawdzie „Potwór…” pod tym względem nie przebija „Lalki Slappy”, ale na pewno wart jest poznania.

W...

Na półkach: , , , , ,

A w moich rękach znów niepozorna książeczka R. L. Stine'a i to z serii "Gęsia skórka". Na tym dorastałam i to kochałam. Teraz mając lat trochę więcej niż dla czytelnika przewiduje ustawa to dalej wspominam autora i jego pomysły z dreszczykiem. Mam wrażenie, że moja młodość była by bez niego i kilku innych autorów stracona i niepełna. A tak mam wspomnienia do których chętnie...

Na półkach: , , , , , ,

Świetna przygoda rodzeństwa najpierw na Alasce, później w słonecznej Pasadenie :D !
Do tego śnieżny stwór, którzy ...
Dużo humoru, akcji i trzymania w napięciu momentów :D.
Gorąco polecam ! ! !

• 2020