Jadalne kwiaty. 178 przepisów na dania z kwiatów

Małgorzata Kalemba-Drożdż Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
kwiaty
kulinaria, przepisy kulinarne
kwiaty

Niesamowita książka! Piękna, kolorowa i niezmiernie ciekawa. Wydawało się, że w kulinariach widzieliśmy już wszystko, tym czasem autorka "Jadalnych kwiatów" otwiera przed czytelnikami kompletnie nieznane pola do eksploatacji. Ogromnym plusem książki jest systematyka i porządek prezentowanej treści. Bardzo obszerny wstęp dokładnie porusza wszystkie kwestie, które trzeba i...

• Chcę w prezencie
  • Kuchnia
  • Kuchnia
  • Chcę mieć
  • Animals/Nature
  • Zdrowie/dieta/sport/uroda
  • Przyrodnicze | popularnonaukowe | kuchnia

Dodaj cytat z książki Jadalne kwiaty. 178 przepisów na dania z kwiatów