Oathbreaker

Okładka książki Oathbreaker
Nick Kyme Wydawnictwo: Black Library, Games Workshop Cykl: Dwarfs omnibus (tom 2) Seria: Warhammer fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2008-02-26
Data 1. wydania:
2008-02-26
angielski
warhammer dark fantasy epic dwarf

Okładka książki Blood of the Emperor: An Anthology Mike Brooks, Andy Clark, David Guymer, Nick Kyme, Graham McNeill, Chris Wraight
Ocena 7,0
Blood of the E... Mike Brooks, Andy C...
Okładka książki Prymarchowie Nick Kyme, Graham McNeill, Rob Sanders, Gav Thorpe
Ocena 6,3
Prymarchowie Nick Kyme, Graham M...

Druga część trylogii o Krasnoludach.
Tym razem poznajemy czym jest honor, duma i odwaga dla Krasnoludów. Gdy grupa emisariuszy przybywa do twierdzy Karak Varn, okazuje się że jest opustoszałe, a nowi mieszkańcy nie są zbyt przychylni dla gości.
Uthor z pozostałymi składają przysięgę że pierwszą rzeczą jaką zrobią będzie odbicie twierdzy z rąk Skavenów. Niestety zadanie jest nader trudne i bohaterowie będą zmuszeni podejmować decyzje od których zależeć będzie ich życie.
Wygrają, albo zginą próbując.

Druga część trylogii o Krasnoludach.

Dodaj cytat z książki Oathbreaker