Kocham kolorować

I Heart Colouring
hobby
kolorowanka kolorowanie

Na półkach: , , , , , ,

Kolorowanka w wersji kieszonkowej- bez trudu zmieści się nawet w niedużej torebce (plus mała kosmetyczka z przyborami ;) ). Wzory do kolorowania są rozmaite, od mandali, poprzez kwiaty, zwierzęta, oraz różne esy-floresy. Jedyne, co może odrobinę przeszkadzać, to mały rozmiar kolorowanych wzorów, ale zaa to szczegóły nie są specjalnie drobne. Z resztą- w końcu jest to...

• 2016
  • Albumy
  • Posiadam w domowej biblioteczce ♥
  • Kontynuowane
  • Posiadam 📘📔📕
  • Chcę w prezencie
  • W stałym użyciu
  • Kreatywne- do uzupełnienia (kolorowanki, kalendarze itp)

Dodaj cytat z książki Kocham kolorować