Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać. Wydanie II poszerzone

Okładka książki Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać. Wydanie II poszerzone
Katarzyna Pietroń Wydawnictwo: Onepress hobby
hobby
Onepress
2020-10-01
2020-10-01
9788328372092

więcej Więcej

Dzień dobry,
gdy zobaczyłem ten tytuł oraz wykształcenie i doświadczenie autorki - od razu chciałem mieć tę książkę.
Jestem ciekaw czy osoby które napisały pozostałe recenzje czytały w ogóle tę książkę.
Pierwszy zarzut to książka nie odpowiada na pytane jakie jest postawione w tytule. Jest napisana w sposób chaotyczny, jakby autorka chciała za wszelką cenę wypełnić...

Jest to wspaniała pozycja dla każdej osoby zainteresowanej praca nad własnym głosem. Zwiera zarówno wiele cennej teorii, wskazówek i informacji oraz wytłumaczenie ogromnej roli głosu w naszym życiu. W książce występuje wiele wartościowych ćwiczeń, które pomagają nam w pracy nad naszym głosem. Pozycja jest napisana w bardzo ciekawy i zachęcający sposób i myślę że każdy...

Ostatnio myślałam o tym, że muszę trochę popracować nad swoim głosem i sposobem mówienia, gdy tylko zobaczyłam „Siłę głosu, jak mówić, by ludzie chcieli słuchać”, wiedziałam, że muszę mieć tę książkę. Głosu używam na co dzień w pracy, musi mi go wystarczyć na jeszcze parę lat, więc najwyższa pora, by o niego zadbać. Oczywiście wszyscy nauczyciele w czasie studiów mają...

• Rozwój osobisty
  • Audiobook
  • Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać. Wydanie II poszerzone