rozwiń zwiń

Tajny agent

Okładka książki Tajny agent
Karol May Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA Cykl: Leśny upiór (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Leśny upiór (tom 1)
Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA
1996-01-01
1996-01-01

Książkę otrzymałem jako nagrodę za jakiś konkurs,dawno temu w podstawówce.Wygrzebałem ją z półki i chętnie jeszcze raz przeczytam,bo niewiele pamiętam.

Z tego,co kojarzę,to wciągająca historia o tajnym stowarzyszeniu,którego członkowie działają ukrywając się w lesie.Używają tajnego szyfru w celu porozumiewania się.Działają na szkodę miejscowej społeczności kradnąc i przemycając dobra.

Klasyczna,przygodowa historia autorstwa Karola Maya,w sam raz dla młodzieży.

Klasyczna,przygodowa historia autorstwa Karola Maya,w sam raz dla młodzieży.

Dodaj cytat z książki Tajny agent