Rebel

Elle Casey Cykl: Rebel Wheels (tom 1) literatura obyczajowa, romans 312 str.
Data 1. wydania:

Elle Casey
literatura obyczajowa, romans
Romantic Comedy New Adult

Porównaj ceny i

Tegan zaczyna nowe życie i szuka pracy. Chwyta się wszystkiego, nawet pracy w warsztacie. Niestety jej nowy szef mimo ze jest przystojny, jest wiecznie cichy i naburmuszony nie to co rozgadana Tegan. Mimo to czuje pewne przyciąganie do Rebela i odkrywa jego opiekuńczą i pełną czułości stronę. Zabawna i chwilami zaskakująca książka , polecam !

To moja kolejna boska, cudowna ze świetnym poczuciem humoru książka. Rzadko mi się zdarza czytać kilka perełek pod rząd i strasznie się cieszę, że "Rebel" trafiło w moje ręce. Podobał mi się kontrast między Teagan a Rebel'em. Ona ciągle paplała i to takie głupoty, że czasami nie wierzyłam w to, co czytam. Za to on był wielkim milczkiem, który był oszczędny w słowach. Jak tu...

aww.. Genialna!
Dowód na to, że przeciwieństwa mogą się przyciągać:D
Książka bardzo ciekawa i zabawna:D
Jedyne czego mi zabrakło to może jakieś spięcia Tegan z 3 metrową blondynką:D
Boże Tegan i Quinn są genialne, tak samo jak Rebell, jego bracia i Julio:)
Polecam:)))

2023

Teagan studentka ostatniego roku w czasie jednej rozmowy telefonicznej z księżniczki staje się żebraczką. Zostaje przy niej jej najlepsza przyjaciółka Quen, pomaga jej, wspiera. Dziewczyna zostaje bez środków do życia , zdesperowana szuka pracy i trafia do mechanika samochodowego Rebela no i akcja się zaczyna.Śmieszne dialogi , naprawdę uśmiałam się niesamowicie, mamy tutaj...

Fajna książka ta lekki wieczór, pełna dobrego humoru i rodzącej się miłości, polecam

Jej się buzia nie zamyka, on nie mówi prawie nic. Fajna mieszanka :)

Genialna bohaterka! Chociażby właśnie ze względu na nią, polecam przeczytać tę książkę :)

Obśmiałam się bardzo. Lekka, zabawna, ale pozostawia pewien niedosyt. Jednak dla tekstów Teagan warto.

Po przeczytaniu opisu książki spodziewałam się zupełnie innej historii. Czytając śmiałam się co 5 minut! Teagan była absolutnym mistrzem w pogrążaniu siebie swoim paplaniem :) czasami aż się bałam jej słowotoku :D myślę, że była to reakcja na nagły zwrot w jej życiu: w końcu była bogata, a tu nagle ups radź sobie sama. Rebel z drugiej strony..wow! Lubię takich milczących...

• E-book
  • 2018