Rebel

Okładka książki Rebel Elle Casey
Okładka książki Rebel
Elle Casey Wydawnictwo: Elle Casey Cykl: Rebel Wheels (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rebel Wheels (tom 1)
Elle Casey
2013-10-29
2013-10-29
9781939455161
Romantic Comedy New Adult

Tegan zaczyna nowe życie i szuka pracy. Chwyta się wszystkiego, nawet pracy w warsztacie. Niestety jej nowy szef mimo ze jest przystojny, jest wiecznie cichy i naburmuszony nie to co rozgadana Tegan. Mimo to czuje pewne przyciąganie do Rebela i odkrywa jego opiekuńczą i pełną czułości stronę. Zabawna i chwilami zaskakująca książka , polecam !

To moja kolejna boska, cudowna ze świetnym poczuciem humoru książka. Rzadko mi się zdarza czytać kilka perełek pod rząd i strasznie się cieszę, że "Rebel" trafiło w moje ręce. Podobał mi się kontrast między Teagan a Rebel'em. Ona ciągle paplała i to takie głupoty, że czasami nie wierzyłam w to, co czytam. Za to on był wielkim milczkiem, który był oszczędny w słowach. Jak tu ich nie kochać skoro tak do siebie pasowali.
Jednak tym, dzięki czemu dostali u mnie maksymalną ilość gwiazdek jest poczucie humoru Teagan. To był pierwszy raz od bardzo dawna kiedy czytając śmiałam w głos. Nie mogłam przestać, nawet pomimo tego, że rodzina mnie słyszała i uznali mnie za wariatkę :)

aww.. Genialna!
Dowód na to, że przeciwieństwa mogą się przyciągać:D
Książka bardzo ciekawa i zabawna:D
Jedyne czego mi zabrakło to może jakieś spięcia Tegan z 3 metrową blondynką:D
Boże Tegan i Quinn są genialne, tak samo jak Rebell, jego bracia i Julio:)
Polecam:)))

aww.. Genialna!
Dowód na to, że przeciwieństwa mogą się przyciągać:D
Książka bardzo ciekawa i zabawna:D
Jedyne czego mi zabrakło to może jakieś spięcia Tegan z 3 metrową blondynką:D
Boże Tegan i Quinn są genialne, tak samo jak Rebell, jego bracia i Julio:)
Polecam:)))

2056

Teagan studentka ostatniego roku w czasie jednej rozmowy telefonicznej z księżniczki staje się żebraczką. Zostaje przy niej jej najlepsza przyjaciółka Quen, pomaga jej, wspiera. Dziewczyna zostaje bez środków do życia , zdesperowana szuka pracy i trafia do mechanika samochodowego Rebela no i akcja się zaczyna.Śmieszne dialogi , naprawdę uśmiałam się niesamowicie, mamy tutaj romans z wątkiem kryminalnym, naprawdę polecam:)

Obśmiałam się bardzo. Lekka, zabawna, ale pozostawia pewien niedosyt. Jednak dla tekstów Teagan warto.

Genialna bohaterka! Chociażby właśnie ze względu na nią, polecam przeczytać tę książkę :)

Jej się buzia nie zamyka, on nie mówi prawie nic. Fajna mieszanka :)

Jej się buzia nie zamyka, on nie mówi prawie nic. Fajna mieszanka :)

Fajna książka ta lekki wieczór, pełna dobrego humoru i rodzącej się miłości, polecam

tak bardzo o niczym.... Książka nudna jak flaki z olejem, spokojnie ta sama historia zmieściłaby się na mniej niż połowie stron.
Główna bohaterka strasznie infantylna, żeby nie powiedzieć, że do bólu głupia.... A główny bohater totalnie nijaki...

• Romans
  • Nieoficjalne tłumaczenia