Running into Love

Okładka książki Running into Love Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Running into Love
Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Montlake Romance Cykl: Fluke My Life (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fluke My Life (tom 1)
Montlake Romance
2017-09-26
2017-09-26
9781542046800
Romantic Comedy New Adult

Od dawna czytam książki tej autorki na poprawę humoru i z góry wiem, co mnie czeka. Jest cukierkowo, główny bohater jest zawsze rycerski, kochany, oddany i wierny, z kolei kobieta niepewna swojej urody, ale zazwyczaj totalnie szalona. W tej książce mamy to wszystko. Pierwsze spotkanie Fawn i Leviego jest szalone i od tego wszytko się zaczyna. Podobało mi się jak Levi się starał i byl cierpliwy dla Fawn. Jej rodzina była strasznie śmieszna

Niby lekka historia miłosna, powinna być wyłącznie przyjemna. Jednak zbyt duża naiwność głównej bohaterki,infantylność momentami i przerysowane kontakty z rodziną przy jednoczesnej niesamowitej rycerskości głównego bohatera.. pachnie nierealnoscią i tandetnym przełożeniem marzeń małej dziewczynki na książkę.

To taka typowa powieść o miłości napisana przez znakomitą panią Reynolds.
Lubię jej książki, choć schematy, które stosuje są przewidywalne,to i tak zawsze po nie sięgam.
Piękni bohaterowie, mądre decyzje,strach przed zaangażowaniem.
Kto by pomyślał, że poranny bieg i mały wypadek może doprowadzić do sytuacji, która zmienia całe życie. Trochę szczęścia i radości jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Fawn czerpie siłę z pracy z uczniami ale brakuje jej tego najważniejszego. Kogoś,przy kim będzie zasypiać i się codziennie budzić.
Levi jest detektywem, pewnym siebie, stanowczym i niezwykle przystojnym mężczyzną. Jego niebezpieczna i dość wymagająca praca nie podobała się jego wcześniejszym partnerkom. Ciężko jest znaleźć kogoś,komu nie przeszkadzają trudne warunki. Fawn zna ciężką pracę policjanta od podszewki. Jej ojciec przez wiele lat poświęcał się dla dobra bezpieczeństwa obywateli.
Czy znajdą wspólny mianownik i rozpracują swój związek?

To taka typowa powieść o miłości napisana przez znakomitą panią Reynolds.
Piękni bohaterowie, mądre decyzje,strach przed zaangażowaniem.

Fawn Reed lat 27 nauczycielka , która po niepowodzeniach randkowych, postanawia dać sobie spokój z randkowaniem i facetami. Do czasu jak wpada w parku na Levi Fremont lat 30 detektyw z wydziału zabójstw w Nowym Jorku. Jak się okazuje Levi to jej nowy przystojny alfa sąsiad.Do tego duże hałaśliwe rodziny i rodzeństwo.Historia nieco lżejsza, słodka, bez dramatu, taka sobie.

To była słodka i zabawna historia. Bez żadnego większego dramatu czy chwil trzymających mnie w napięciu. Normalnie tego rodzaju historię są dla mnie nudne. Jednak to była świetna lektura, która na chwile pomogła mi uciec od realnego świata i pozostawiła mnie w dobrym nastroju i roztkliwioną.

Książka lekka, przyjemnie się ją czyta. Historia płynie płynnie, bohater wie czego chce i po to sięga. Dziewczyna chociaż się boi to zagłębia się w to przyciąganie. Chwila zwątpienie i po wszystkim piękny happy end.

Ksiszka przypomina piękna bajkę romantyczna, ona nieśmiała, nieświadoma swego wdzięku on uosobienie samych cnót, dobrze się czyta ale historia jak miliony innych. Dla zabicia czasu może być .

• Romans
  • Po angielsku